فرماندار شهرستان بهارستان:

تاثیر مثبت عفاف و حجاب در خانواده و جامعه غیرقابل انکار است/ باید از واحدهای تولیدی بهارستان حمایت صورت بگیرد

فرماندار شهرستان بهارستان گفت: برگزاری نمایشگاه و برنامه‌های فرهنگی در ترویج عفاف و حجاب درسطح شهرستان بهارستان نقش به سزایی دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، بیژن سلیمان‌پور فرماندار شهرستان بهارستان با اشاره به بازدید از نمایشگاه عفاف و حجاب مستقر در اداره آموزش و پرورش ناحیه ۲ بهارستان، اظهار داشت: بدون تردید برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی تاثیر به سزایی در فرهنگ سازی در حوزه عفاف و حجاب دارد.

وی در ادامه باتاکید بر اثرات مثبت حجاب در خانواده و جامعه، تبیین کرد: ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه نقش به سزایی در تحکیم بنیان خانواده، ایجاد امنیت، سلامت جامعه و همچنین کاهش آسیب‌های اجتماعی ایفا می کند و نباید نسبت به این موضوع بی‌توجه بود.

سلیمان‌پور با ابراز رضایت از نحوه برگزاری نمایشگاه مذکور در اداره آموزش و پرورش ناحیه ۲ بهارستان، اذعان داشت: برپایی نمایشگاه عفاف و حجاب در گسترش فرهنگ عفاف و حجاب و همچنین ترویج و اشاعه اعتقادات دینی و اسلامی در جامعه امروز بسیار تاثیرگذار می باشد.

وی همچنین به بازدید از دو واحد تولیدی در سطح شهرستان بهارستان اشاره کرد و گفت: در یکی از این مجموعه‌ها درحال حاضر ۳۰۰ نفر از شهروندان بهارستانی اشتغال دارند، که بیشتر افراد شاغل را نیز زنان سرپرست خانوار تشکیل می دهند.

فرماندار شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به لزوم رسیدگی و حمایت از این واحدهای تولیدی در سطح شهرستان، خاطرنشان کرد: واحد تولیدی مهر بهارستان و تولیدی لاله صدر پویا، واحدهایی بودن که امروز مورد بازدید قرار گرفتند و در زمینه دوخت و صادرات لباس نظامی در شهرستان بهارستان فعالیت می کنند و در حوزه فعالیت خود نیز در سطح استانی و کشوری مطرح و شناخته شده می باشند که بدون تردید با حمایت از دیگر واحدهای تولیدی سطح شهرستان می توان تعداد این واحدهای موفق را افزایش داد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.