شهردار نسیم شهر:

تاثیرات مثبت طرح انضباط شهری و برخورد با سد معبر قابل مشاهده است

شهردار نسیم شهر گفت: باتوجه به تاثیرات بسیار خوب اجرای طرح انضباط شهری و برخورد با سد معبر، اجرای آن در نسیم شهر استمرار خواهد داشت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، عباس شوندی شهردار نسیم شهر با اشاره به بازدید از چگونگی اجرای طرح انضباط شهری و برخورد با سد معبر، بیان داشت: درحال حاضر تداوم در اجرای طرح انضباط شهری و برخورد با سد معبر مورد تاکید مجموعه مدیریت شهری می باشد.

وی در ادامه با  ابراز رضایت از وضعیت مطلوب اجرای طرح انضباط شهری، تبیین کرد: یکی از معضلاتی که همواره در بعضی از معابر اصلی شهر با آن روبه‌رو بودیم، وجود افرادی بود که به بهانه‌های مختلف باعث سد معبر در این خیابان‌ها می شدند.

شوندی باتاکید بر لزوم برخورد با پدیده سد معبر در سطح شهرها، اظهار داشت: به همین منظور با بهره‌گیری از پیمانکار بخش خصوصی در جهت روان‌سازی و همچنین جمع آوری چهار چرخی‌ها و بساط گسترانی که باعث سد معبر می شدند اقدام نمودیم.

وی همچنین به تاثیرات مثبت اجرای طرح انضباط شهری و برخورد با سد معبر اشاره کرد و گفت: هم اکنون می توان پیامدهای بسیار خوب اجرای این طرح را در سطح معابر اصلی سطح نسیم شهر احساس کرد.

شهردار نسیم شهر درپایان باتوجه به اینکه یکی از مشکلات موجود در این حوزه واقع در خیابان شهدا بود که باعث ترافیک و کند شدن شدید رفت و آمد در این مسیر می گردید، افزود: امروز شاهد می باشیم که رضایتمندی بسیار خوبی از سوی شهروندان و کسبه این مسیر محقق شده است و تداوم در اجرای همیشگی طرح انضباط شهری و برخورد با سد معبر در شهر تاکید داریم و همواره آن را انجام خواهیم داد تا هم چهره شهر از نظر بصری زیباتر به نظر برسد و هم ترافیک‌های طاقت فرسا به دلیل کوچک شدن مسیر و سد معابر را در نسیم شهر شاهد نباشیم.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.