بی توجهی به تولید خسارت جبران ناپذیری به بار می آورد

مهدی شریفیان نماینده مردم تهران ری شمیرانات اسلامشهر و پردیس، از مجتمع های صنفی و خدماتی سهند و برآوند در شهرستان چهاردانگه اسلام شهر بازدید کردند.

به گزارش بهارستانه، مهدی شریفیان نماینده مردم تهران ری شمیرانات اسلامشهر و پردیس، از مجتمع های صنفی و خدماتی سهند و برآوند در شهرستان چهاردانگه اسلام شهر بازدید کردند.

مهدی شریفیان در این بازدید گفت: اسلامشهر از مناطق مستعد کشور در امر تولید است و با دارا بودن بالغ بر ۷ هزار واحد تولیدی و داشتن رتبه اول اشتغالزایی در سال ۹۸ و شش ماهه اول سال ۹۹ در بین شهرستانهای استان تهران یکی از مراکز مهم صنعتی به شمار می رود.

وی افزود: با وجود این توانمندی ها دو مجتمع صنفی و خدماتی سهند و برآوند به دلیل نبود زمینه های لازم در زمینه ایجاد امنیت و برخی زیرساخت های خدماتی هنوز در رنج است و صنعتگران این مجتمع ها در بازدیدها و جلسات به طور جدی مطالبه گر تامین این موارد برای فعالیت بیشتر و ایجاد جهش در تولید محصولات خود هستند.

شریفیان تاکید کرد: در بازدید امروز که به همراه برادر عزیزم آقای قاضی زاده هاشمی نایب رئیس محترم مجلس از مجتمع های صنفی و خدماتی انجام داده و با حضور در جمع صنعتگران این مجتمع ها در جریان دقیق مشکلات و مسائل این شهرستان قرار گرفتیم.

وی هدف از این بازدیدهای میدانی را حضور در بین صنعتگران و پیگیری مسائل تولید دانست و گفت: امسال سال جهش تولید است و همه مسئولان باید در راستای شعار سال و فرمایش رهبری در سالهای اخیر باید مرکز توجه خود را به مسئله اقتصاد و تولید اختصاص دهند و بی توجهی به تولید خسارت جبران ناپذیری به بار می آورد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: در این بازدید که معاون اقتصادی استاندار تهران هم حضور داشت قول داد با الویت بخشی به مسائل این مجتمع ها هر چه زودتر اقدامات لازم در خصوص رفع مسائل اصلی این محدوده انجام پذیرد.

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.