بی‌دقتی در استفاده از گاز بازهم در بهارستان حادثه ساز شد+ تصاویر

انفجار گاز و وسایل گازی در بخش گلستان شهرستان بهارستان دو منزل مسکونی را طعمه حریق کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، گاز و وسایل گرمایشی از جمله نیازهای مبرم زندگی امروز بشر به حساب می آید، اما استفاده از گاز و وسایل گازی نیازمند رعایت برخی نکات ایمنی و دقت می باشد، چراکه  کم دقتی و عدم رعایت نکات ایمنی به سادگی می توان منجربه بروز حوادث ناگوار و خسارات جانی و مالی شود.

آتش‌نشانی‌های شهرستان بهارستان بارها از ابتدای فصل پاییز در خصوص رعایت این نکات ایمنی و اهمیت اطمینان از سالم بودن وسایل گرمایشی به شهروندان بهارستانی هشدار داده‌اند و با نصب بنر، ارائه بروشور و اجرای برنامه‌های متعدد سعی در آموزش شهروندان به منظور جلوگیری از حوادث داشتند.

گفتنی است که عدم رعایت همین نکات ایمنی توسط شهروندان گلستانی سبب بروز دو حادثه آتش سوزی و انفجار در شهرگلستان شده است که اولین حادثه به دلیل استفاده از یک پیک نیک معیوب رخ داد.

در طی این حادثه یک منزل مسکونی در شهرگلستان طعمه حریق شده که با تلاش آتش‌نشانان بهارستانی حریق این منزل مسکونی مهار گردید اما ۵۰ درصد از این منزل مسکونی دچار سوختی شد و مصدومین این حادثه به بیمارستان منتقل شدند.

 

حادثه بعدی به دلیل انفجار گاز در شهرک قلعه‌میر بخش گلستان رخ داد که طی این حادثه ۳ نفر  با جراحت سوختگی راهی بیمارستان شدند و محل حادثه توسط سازمان آتش‌نشانی بخش گلستان ایمن سازی شد.

درپایان لازم به ذکر است که برخی از شاهدان حادثه حال یکی از مصدومین حادثه انفجار گاز را وخیم گزارش کرده‌اند که عدم توجه به نکات ایمنی زمینه ساز بروز این حادثه و صدمه دیدن این سه شهروند بهارستانی گردید.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.