رئیس شورای اسلامی شهرگلستان:

بی‌ثباتی مدیریت شهری پاشنه آشیل ادوار شورای اسلامی شهر است

رئیس شورای اسلامی شهرگلستان گفت: برخی مشکلات و کاستی‌ها در مدیریت شهری وجود دارد اما این موضوع به نشانه استیضاح نمی باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، عباس جهانتاب رئیس شورای اسلامی شهرگلستان در رابطه موضوع استیضاح شهردار شهرگلستات، گفت: استیضاح آخرین کار ممکن است و هیچ فرد عاقلی در ابتدا به سراغ آخرین گزینه موجود نمی رود.

وی در ادامه با تایید دیدگاه‌ها و نظرات فرماندار شهرستان بهارستان در خصوص بی‌ثباتی مدیریت شهری و موضوع استیضاح، عنوان داشت: رویه استیضاح شهردار و اتفاقات قبل و بعد از آن برای تمام اعضای شورای اسلامی شهرگلستان آشکار و روشن است.

جهانتاب با تاکید بر اینکه با استیضاح علیرضا عرب شهردار شهرگلستان مخالف می باشد، تصریح کرد: بعید می دانم که اعضای شورای اسلامی شهر برنامه‌ای برای استیضاح و طرح سئوال از شهردار داشته باشند و این موضوع زمانی که تنها شش ماه از آغاز دوره جدید مدیریت شهری گذشته است اصلاً به صلاح شهرگلستان و شهروندان نمی باشد.

وی همچنین با بیان اینکه با برخی مشکلات و کاستی‌های موجود در شهر و مدیریت شهری موافق نمی باشد، اذعان داشت: مجموعه مدیریت شهری می بایست به کمک شورای اسلامی شهر فکری به حال اصلاح برخی مسائل موجود نماید، اما این موضوع نشانه استیضاح نبوده و نباید هم باشد؛ چراکه تحولات خوب ایجاد شده در سطح شهر در طول مدت شش ماه گذشته مشهود است.

رئیس شورای اسلامی شهرگلستان درپایان به اینکه دومین دوره عضویت شورای اسلامی شهر را پشت سرمی گذارد اشاره کرد و تبیین کرد: مدیریت بی‌ثبات شهری به نوعی پاشنه آشیل پنج دوره شورای اسلامی شهر به حساب می آید و بدون تردید مشارکت در مسیری که بخواهد ریشه‌های عمران و آبادانی شهر را بزند، خدمت به مردم نمی باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.