رئیس سازمان آتش‌نشانی شهرگلستان:

بی‌احتیاطی باعث انفجار یک کارگاه نجاری شد

رئیس سازمان آتش‌نشانی شهرگلستان گفت: بی‌احتیاطی در نگهداری مواد قابل اشتعال باعث انفجار در یک کارگاه نجاری گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، محمد سلگی رئیس سازمان آتش‌نشانی شهرگلستان باتاکید بر آمار حوادث ناشی از عدم رعایت نکات ایمنی، عنوان داشت: بر اثر انفجار هولناک یک بشگه مواد قابل اشتعال قسمتی از سقف یک کارگاه نجاری در گلستان فرو ریخت.

وی در ادامه با بیان اینکه این حادثه به دلیل بی‌احتیاطی در نگهداری مواد قابل اشتعال رخ داد، تصریح کرد: مأموران سازمان آتش‌نشانی شهرگلستان در جریان این حادثه جان ۳ نفر را از میان آتش نجات دادند.

سلگی در رابطه با خسارات مالی و جانی حاصل از این انفجار، اظهار داشت: خوشبختانه این حادثه هیچگونه مصدوم یا کشته‌ای درپی نداشت اما شدت انفجار که باعث فرو ریختن سقف کارگاه و وارد شدن خساراتی به لوازم آن شد در یک کیلومتری این کارگاه احساس شد.

وی درپایان باتوجه به اهمیت رعایت اصول ایمنی در استفاده و نگهداری از مواد قابل اشتعال و وسائل گرمایشی، خاطرنشان کرد: در طول سال تعداد قابل توجهی از حوادث نظیر انفجار و آتش‌سوزی به دلیل عدم رعایت نکات ایمنی توسط شهروندان می باشد.

درپایان لازم به ذکر است که گویا متصدیان کارگاه‌ها و کارخانه‌های تولیدی و صنعتی شهرستان بهارستان علاقه‌ چندانی به رعایت نکات ایمنی ندارند و نیاز است تا مسئولین بهارستانی بر روی فعالیت این واحدها در این خصوص نیز نظارت نمایند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.