مدیر بیمارستان امام حسین (ع):

بیمارستان امام حسین (ع) دو برابر ظرفیت خود مراجعه کننده دارد

مدیر بیمارستان امام حسین (ع) گفت: تنها بیمارستان شهرستان بهارستان بنا به دلایل متعدد، درحال حاضر دو برابر ظرفیت خود، پذیرش بیمار و مراجعه کننده دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، محمد باقر مهاجر مدیر بیمارستان امام حسین (ع) شهرستان بهارستان باتاکید بر شرایط نگران کننده درگیری‌ها در سطح شهرستان، اذعان داشت: باتوجه به مراجعات صورت گرفته به بیمارستان امام حسین (ع)، آمار چاقو کشی در بهارستان بسیار بالا و نگران کننده می باشد.

وی در ادامه به لزوم رسیدگی و توجه به برخی مشکلات موجود در سطح شهرستان اشاره کرد و گفت: درحال حاضر میزان چاقو کشی در شهرستان بهارستان در مقایسه با حجم مراجعین سایر بیمارستان‌های همجوار و شهرستان‌های اطراف بسیار بالا بوده و نیاز به رسیدگی دارد، چراکه به طور متوسط ما در بیمارستان روزانه یک یا الی دو بیمار چاقو خورده داریم که در برخی از موارد وضعیت بیماران بسیار حاد است.

مهاجر با بیان اینکه درحال حاضر بیمارستان امام حسین (ع) دو برابر ظرفیت خود خدمات می دهد، عنوان داشت: ظرفیت پذیرش بیمار در بیمارستان بهارستان در روز ۴۰۰ الی ۵۰۰ نفر می باشد اما به خاطر حجم بالای مراجعین درحال حاضر تنها بیمارستان شهرستان بهارستان روزانه بین ۱۰۰۰ تا ۱۲۰۰ مراجعه کننده دارد.

وی همچنین در رابطه با دلیل حجم بالای مراجعه‌کنندگان به بیمارستان امام حسین (ع)، تببین کرد: پایین بودن سرانه‌های بهداشتی و درمانی شهرستان و همچنین عدم مراجعه شهروندان به بیمارستان‌های شهرستان‌های اطراف از جمله دلایل شلوغی تنها بیمارستان شهرستان بهارستان می باشد.

مدیر بیمارستان امام حسین (ع) بهارستان درپایان باتوجه به کاهش آمار فوت درپی چاقوکشی‌ها در بهارستان، خاطرنشان کرد: خوشبختانه در سال جاری کسی به دلیل ضربات چاقو در این بیمارستان جان خود را از دست نداده است اما متاسفانه در سال گذشته چند مورد فوتی داشتم.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.