فرماندار شهرستان بهارستان:

بیش از ۳۰ پروژه عمرانی در دهه فجر به بهره برداری می رسد/ سرانه‌های ورزشی بهارستان در سطح استانداردی قرار ندارد

فرماندار شهرستان بهارستان گفت: سرانه‌های ورزشی بهارستان در مقایسه با استان تهران بسیار پایین بوده و بهبود و ارتقاء آن نیازمند توجه ویژه مسئولین می باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، بیژن سلیمان‌پور فرماندار شهرستان بهارستان با اشاره به وضعیت سرانه‌های ورزشی این شهرستان، عنوان داشت: درحال حاضر سرانه‌های ورزشی در بهارستان تقریباً یک هفتم سرانه ورزشی استان تهران می باشد که این موضوع نیازمند توجه ویژه مسئولین است.
وی در ادامه باتاکید بر رشد سریع جمعیت در شهرستان بهارستان، تصریح کرد: این شهرستان در بدو پیروزی انقلاب اسلامی بالغ بر ۵۰۰۰ نفر جمعیت داشت که این رقم درحال حاضر به  ۶۰۰ هزار نفر جمعیت رسیده است که باعث شده تراک جمعیت در بهارستان بسیار بالا باشد.

سلیمان‌پور با بیان اینکه تراکم جمعیتی بهارستان ۱۹۵ برابر تراکم جمعیتی کل کشور است، اظهار داشت: مطمئناً این موضوع نشان دهنده لزوم توجه، همکاری و همچنین اهتمام ویژه مسئولین و مردم به ارتقاء شاخص‌های شهرستان می باشد، چراکه بهبود شرایط فعلی نیازمند همکاری همگانی است.

وی همچنین به افزایش سرانه‌های شهرستان در حوزه‌های مختلف اشاره کرد و اذعان داشت: هم اکنون با تلاش‌های صورت گرفته توسط مسئولین استان تهران و شهرستان بهارستان، این منطقه بر روی ریل توسعه و پیشرفت قرار گرفته است و امیدواریم در طول سال‌های آینده بهارستان در قابل سطح مطلوب و شایسته‌ای در سطح استان تهران قرار بگیرد.

فرماندار شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به وجود چند پروژه نیمه تمام ورزشی در بهارستان، خاطرنشان کرد: تکمیل و بهره برداری از این پروژه می تواند به ارتقاء شاخص‌های سلامت در این منطقه اهتمام ورزد،  همانگونه که در دهه مبارکه فجر ۳۹ پروژه عمرانی با اعتباری در حدود ۱۹۰ میلیارد تومان در سطح شهرستان به بهره برداری می رسد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.