بیش از ۱۰ واحد صنفی متخلف در بهارستان شناسایی و پلمب شد

در راستای جلوگیری از تخلفات بهداشتی در طول ماه جاری بیش از 10 واحد صنفی متخلف شناسایی و توسط کارشناسان شبکه بهداشت و درمان پلمب گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، در راستای نظارت‌های مستمر و پیگیری‌های صورت گرفته توسط کارشناسان بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان بهارستان، در طول ماه جاری واحدهای صنفی متخلف در سطح شهرستان شناسایی و پلمب گردید.

بنابر این گزارش به دنبال اجرای طرح بازرسی از واحدهای صنفی شهرستان بهارستان از ابتدای مرداد ماه تا به امروز بالغ بر ۱۱ واحد صنفی متخلف با تخلفات بهداشتی شامل ۶ واحد نانوایی، ۲ واحد لبنیاتی، ۱ واحد فروش آبمیوه و بستنی، ۱ واحد فروش فراورده‌های گوشتی و همچنین ۱ استخر شنا پلمب شد.

گفتنی است که بازرسان بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان با هدف بهبود و ارتقاء سطح سلامت شهروندان بهارستانی، با جدیت کامل بر تمامی واحدهای صنفی و تولیدی تحت پوشش نظارت مستمر داشته و در صورت شناسایی واحدهای متخلف برابر مقررات و قوانین با آن‌ها برخورد می کنند.

دانوش دمیریان مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان در رابطه با نقش شهروندان در شناسایی و برخورد با واحدهای متخلف، عنوان داشت: شهروندان بهارستانی می توانند در صورت رویت هرگونه تخلف بهداشتی در سطح شهرستان، با سامانه رسیدگی به شکایات ۱۹۰ تماس گرفته تا در اسرع وقت نسبت به رسیدگی موضوع توسط کارشناسان شبکه بهداشت و درمان اقدام شود.

وی همچنین باتاکید بر لزوم نظارت مستمر بر واحدهای تحت پوشش شبکه بهداشت و درمان بهارستان، افزود: این نظارت‌ها در راستای جلوگیری از ادامه تخلفات بهداشتی در واحدهای متخلف و پیشگیری از تخلف دیگر واحدهای فعال در سطح شهرستان انجام می شود.

درپایان لازم به ذکر است که نظارت کارشناسان شبکه بهداشت و درمان بهارستان بر روی فعالیت‌های واحدهای تحت پوشش فعال در سطح شهرستان ادامه‌دار می باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.