مدیر شبکه بهداشت و درمان بهارستان:

بیش از ۸۰ قنادی در بهارستان پلمب گردید

مدیر شبکه بهداشت و درمان بهارستان گفت: بیش از ۸۰ قنادی و بستنی فروشی در سطح شهرستان بهارستان توسط بازرسان شبکه بهداشت پلمب شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، دانوش دمیریان مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان باتاکید بر اعمال تعطیلی برای برخی واحدهای صنفی در بهارستان، عنوان داشت: به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، ۸۱ قنادی و شیرینی فروشی توسط کارشناسان شبکه بهداشت و درمان پلمب شد.

وی در ادامه با تشریح اهداف اقدام صورت گرفته، تبیین کرد: این اقدام شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان در راستای تصمیمات ستاد ملی مدیریت مبارزه با بیماری کرونا و به جهت حفظ سلامتی کسبه و شهروندان می باشد.

دمیریان همچنین با بیان اینکه با هیچگونه تخلفی در این راستا قابل پذیرش نمی باشد، خاطرنشان کرد: با واحدهای صنفی که نسبت به مصوبات و هشدارهای اعلام شده بی‌توجه باشند، مطابق قانون و با جدیت برخورد خواهد شد.

درپایان لازم به ذکر است که برخی قنادی‌ها و بستی فروشی‌ها در گلستان و همچنین سایر مناطق شهری شهرستان بهارستان همچنان هشدارهای کرونایی را جدی نگرفتند و به فعالیت خود ادامه می دهند که بدون تردید انتظاررمی رود که شبکه بهداشت و درمان در این راستا نیز وارد عمل شود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.