بیش از ۶۱ درصد در طرح اقدام ملی واجد شرایط شناخته شدند

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: بیش از ۶۱ درصد در طرح اقدام ملی واجد شرایط شناخته شدند.

به گزارش بهارستانه به نقل از ایسنا، محمود محمودزاده امروز در مراسم کلنگ‌زنی سایت ۸۷۰ واحدی طرح اقدام ملی خرم‌آباد با تبریک ایام‌الله دهه فجر اظهار کرد: طرح اقدام ملی حرکت ویژه‌ای بوده که در کل کشور آغاز شده است.

وی با اشاره به اینکه در مرحله اول ۲۴۰ هزار نفر ثبت‌نام کردند، اضافه کرد: در لرستان نیز در مرحله اول ۱۷۰۰ نفر ثبت‌نام کردند که بیش از ۶۱ درصد واجد شرایط شناخته شدند.

معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی افزود: سهمیه لرستان ۱۰ هزار و ۷۰۰ واحد است که با تأمین زمین توسط استاندار و دستگاه‌های اجرایی استان بتوانیم این واحدها را احداث و در اختیار شهروندان قرار دهیم.

محمودزاده گفت: پروژه‌ای که امروز کلنگ زنی می‌شود از جمله پروژه‌های نادر است که در سال‌های گذشته بازسازی بافت‌های فرسوده را داشتیم اما به لحاظ مسائل قانونی و اجرایی شرایط ایجاد نشد اما امروز این شرایط در قالب پروژه طرح اقدام ملی اتفاق افتاد.

وی با بیان اینکه این پروژه به‌عنوان پیش‌ران الگوبرداری می‌شود، خاطرنشان کرد: این طرح در قالب ۴۸۰۰ واحد در شهرهای بزرگ بالای ۱۰۰ هزار نفر، ۳۰۰۰ واحد در شهرهای زیر ۱۰۰ هزار و ۳۰۰۰ واحد هم در بافت فرسوده اجرایی خواهد شد.

محمودزاده یادآور شد: با تأمین زمین مرحله دوم ثبت‌نام را آغاز خواهیم کرد.

انتهای پیام

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.