فرماندار شهرستان بهارستان:

بیش از ۴۰ پروژه در هفته دولت به بهره‌برداری خواهد رسید

فرماندار شهرستان بهارستان گفت: همزمان با هفته دولت سال جاری بیش از ۴۰ پروژه در حوزه‌های مختلف در شهرستان بهارستان افتتاح می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، مجتبی خانجانی فرماندار شهرستان بهارستان در جمع خبرنگاران با اشاره به نزدیکی هفته دولت، عنوان داشت: بالغ بر ۴۶ پروژه مهم شهرستان بهارستان در هفته دولت سال جاری و با اعتباری بالغ بر ۷۵ میلیارد تومان به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی در ادامه به دیگر پروژه‌های در دست اقدام در سطح شهرستان اشاره کرد و گفت: کلنگ ۷ طرح مهم و زیربنایی دیگر با اعتبار ۳۷ میلیارد تومان در طول شهریور ماه سال جاری طی مراسم‌هایی با حضور مسئولین به زمین خواهد خورد.

خانجانی باتاکید بر اینکه در هفته دولت سال جاری با تنوع خوبی از پروژه‌های گوناگون مواجه می باشیم، تصریح کرد: بدون تردید افتتاح این پروژه‌ها در شکوفائی شهرستان بهارستان و همچنین در رفع نیاز و مطالبات شهروندان بهارستانی امری بسیار موثر خواهد بود.

وی همچنین با تشریح پروژه‌های افتتاحی این شهرستان در هفته دولت سال جاری، بیان داشت: بهره‌برداری از پروژه هدایت آب‌های سطحی شهرگلستان، پروژه کمربندی صالحیه و واوان، پل وحدت در مسیر این کمربندی، توسعه شبکه‌های آب، برق و گاز و ۳ واحد آموزشی از جمله پروژه‌های شاخص شهرستان بهارستان در هفته دولت به شمار می روند.

فرماندار شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به اهمیت افتتاح پروژه‌های مذکور در هفته دولت سال ۹۸، خاطرنشان کرد: بدون تردید بهره‌برداری از این پروژه‌ها سبب ایجاد پیشرفت‌های خوب در حوزه‌های مختلف در سطح شهرستان می شود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.