معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار بهارستان:

بیش از ۳۲۰۰ نفر در بهارستان درخواست بیمه بیکاری کرده‌اند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار بهارستان گفت: به دلیل شرایط ایجاد شده ناشی از کرونا، بیش از ۳۲۰۰ نفر در شهرستان بهارستان درخواست بیمه بیکاری کرده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، تقی سالک معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار شهرستان بهارستان در جمع خبرنگاران باتاکید بر شرایط ایجاد شده ناشی از شیوع ویروس کرونا در کشور، عنوان داشت: تاکنون ۳۲۲۶ نفر در شهرستان بهارستان برای دریافت بیمه بیکاری ناشی از کرونا نام نویسی کرده‌اند که کار بررسی آن‌ها درحال انجام می باشد.

وی در ادامه باتاکید بر لزوم ثبت از راه‌های اعلام شده معتبر، تبیین کرد: متقاضیان دریافت بیمه بیکاری در شرایط کنونی می توانند با مراجعه به سامانه ثبت درخواست بیمه بیکاری به نشانی bimebikari.mcls.gov.ir ، نسبت به ثبت نام در آن اقدام کنند.

سالک همچنین در رابطه با شرایط بررسی درخواست‌های صورت گرفته، اذعان داشت: تمامی درخواست‌های صورت گرفته به نوبت درحال بررسی می باشد و بدون تردید بیمه بیکاری به تمامی واجدین شرایط تعلق خواهد گرفت.

وی درپایان باتوجه به بررسی‌های نهایی توسط اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی، خاطرنشان کرد: پس از تایید درخواست‌ها، براساس دستورالعمل‌های ابلاغی و همچنین اعلام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نسبت به اختصاص بیمه بیکاری به آن افراد اقدام خواهد شد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.