بیش از ۲۰ واحد صنفی متخلف در بهارستان شناسایی و پلمپ شد

همزمان با قرارگیری در روزهای پایانی سال ۹۷، بیش از ۲۰ واحد صنفی متخلف در شهرستان بهارستان شناسایی و پلمپ گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، همزمان با فرا رسیدن روزهای پایانی سال جاری و ایام نوروزی، بازرسی‌های واحد بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان بهارستان در راستای اجرای طرح بسیج سلامت نوروزی ۹۷ – ۹۸  در سطح شهرستان تشدید گردید.

بنابر این گزارش، به دنبال تشدید این بازرسی‌ها به منظور افزایش و تامین رفاه حال مسافران نوروزی‌، در طول یک هفته تعداد ۵۸ اخطار بحرانی، ۱۰۳ اخطار غیربحرانی و همچنین ۱۳ اخطار ۴۸ ساعته پلمپ برای اماکن تهیه و توزیع مواد غذایی توسط بازرسان بهداشت محیط بهارستان صادر گردید.

گفتنی است که به دنبال صدور اخطاریه‌های مذکور، بالغ بر ۲۰ صنف متخلف از جمله رستوران‌ها، نانوایی‌ها، چایخانه، شیرینی فروشی و… به دلیل عدم توجه به اخطارهای ابلاغ شده در سطح شهرستان بهارستان پلمپ شدند.

همچنین از صنوفی که اخطاریه دریافت کرده بودند ۳۱ مورد رفع نقص کردند و تعداد ۵ مورد ممانعت از پلمپ و ۳ مورد فک پلمپ غیرقانونی داشتند که پرونده این متخلفین نیز به منظور رسیدگی و صدور حکم به دادسرای شهرستان بهارستان ارجاع داده شد.

دانوش دمیریان مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان در جنع خبرنگاران در رابطه با تشدید بازرسی‌ها و پلمپ‌های صورت گرفته، اذعان داشت: هدف اصلی اجرای این طرح حفظ سلامت شهروندان و مسافران نوروزی در این ایام می باشد.

وی درمایان باتوجه به مدت زمان اجرای طرح مذکور در سطح شهرستات بهارستان، افزود: صدور اخطاریه‌ها و پلمپ اماکن متخلف بهداشتی تا اواسط فروردین ۹۸ با جدیت کامل ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.