رئیس اتاق اصتاف بهارستان:

بیش از ۱۵۰ واحد صنفی متخلف در بهارستان پلمب شد/ تالارهای بهارستان همچنان تعطیل می باشند

رئیس اتاق اصتاف بهارستان گفت: باتوجه به وضعیت کرونایی شهرستان بهارستان، تالارهای این منطقه تعطیل بوده و به دنبال آن مشاغل مرتبط با آن دچار رکود شده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، جعفر درویشی رئیس اتاق اصناف شهرستان بهارستان باتاکید بر لزوم برخورد با متخلفان به خصوص در حوزه بهداشت، بیان داشت: در طول سه ماه اخیر بیش از ۱۵۰ واحد صنفی به دلیل عدم رعایت مسائل بهداشتی با همکاری اتاق اصناف و شبکه بهداشت و درمان شهرستان پلمب شد.

وی در ادامه با اشاره به رکود فعالیت ۲۳۰ واحد صنفی عکاسی در ایام کرونا و پساکرونا، تصریح کرد: فعالیت تمامی مشاغل مرتبط با تالارها با چالش روبه‌رو شده‌اند و درحال حاضر صنوف عکاسان، گل فروشی‌ها، قنادان و آرایشگاه‌های زنانه در این ایام کرونایی و تعطیلی بسیار متضرر شده‌اند.

درویشی همچنین در رابطه با فعالیت تالار‌ها در بهارستان، اظهاز داشت: ۳۰ تالار در شهرستان دارای مجوز می باشند که با حدود ۵۰۰ کارگر مستقیم و غیرمستقیم در تعطیلی به سر می برند و هنوز در مورد فعالیت آن‌ها تصمیمی از سوی ستاد مقابله با کرونا اتخاذ نشده است.

وی درپایان باتوجه به فعالیت خودسر برخی قهوه‌خانه‌ها در شهرستان بهارستان، خاطرنشان کرد: هیچ قهوه‌خانه‌ای اجازه عرضه قلیان را ندارد به طوری که در سه ماه اخیر بیش از ۱۵۰ واحد صنفی به دلیل عدم رعایت مسائل بهداشتی پلمب شدند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.