رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره):

بیش از ۱۲ هزار پرس غذا بین خانواده‌های تحت پوشش توزیع شده است

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: بیش از ۱۲ هزار پرس غذای گرم در ماه مبارک رمضان بین خانواده‌های تحت پوشش این کمیته توزیع شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، فتح‌الله عزیزی رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان بهارستان با اشاره به طرح‌های این کمیته، بیان داشت: در طول ماه مبارک رمضان بین افراد تحت پوشش کمیته امداد بهارستان چندین پرس غذا توزیع کرده‌ایم.

وی در ادامه باتشریح جزئیات اقدام انجام شده توسط کمیته امداد امام خمینی (ره) بهارستان، تبیین کرد: از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون بالغ بر ۱۲۸۵۰ پرس غذای گرم بین خانواده‌های تحت پوشش توزیع شده است.

عزیزی همچنین در رابطه با نحوه توزیع این غذها در بین خانواده‌های تحت پوشش گمیته امداد، عنوان داشت: به طور روزانه تقریباً ۵۰۰ غذا که دارای تنوع غذایی نیز پرس می باشد در سطح شهرستان توزیع شده که این توزیع در تمامی ایام ماه مبارک رمضان انجام شده است.

وی درپایان به اعتبار قابل قبول اختصاص یافته به این اقدام اشاره کرد و افزود: ارزش ریالی این غداهای گرم بالغ بر ۱ میلیارد و ۹۷۵ میلیون ریال می باشد که در راستای حمایت از خانواده‌های تحت پوشش این اقدام صورت گرفته است.

درپایان لازم به ذکر است که غذاهای توزیع شده دارای کیفیت بسیار خوب و قابل قبولی بوده و بدون شک انجام چنین اقدامات در ماه مبارک رمضان درکنار بُعد معنوی، کمک شایانی به شرایط خانواده‌های نیازمند در این ماه می کند و امید است این دست اقدامات بعد از ماه رمضان نیز ادامه‌دار باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.