رئیس سازمان آتش‌نشانی شهرگلستان:

بیش از ۱۰۰۰ مأموریت آتش‌نشانی در شهرگلستان انجام شده است/ گیر افتادن در آسانسور در رتبه نخست حوادث گلستان قرار دارد

رئیس سازمان آتش‌نشانی شهرگلستان گفت: تعداد مأموریت‌های سازمان آتش‌نشانی شهرگلستان در طول سال جاری از ۱۲۰۰ مأموریت هم عبور کرده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، محمد سلگی سرپرست سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرگلستان در رابطه با اقدامات این یازمان در سطح شهر، بیان داشت: در طول سال جاری بیش از ۱۲۰۰ مأموریت اطفای حریق و خدمات‌رسانی در سایر حوادث توسط سازمان آتش‌نشانی شهرگلستان به انجام رسیده است.

وی در ادامه با تشریح جزئیات مأموریت‌های سازمان آتش‌نشانی شهرگلستان، تبیین کرد: در طول سال ۹۷ به طور متوسط روزانه ۴ حادثه در این شهر رخ داده است، و در سال جاری بیشترین سهم مأموریت‌های آتش‌نشانی را گیر افتادن در آسانسور، ضایعات سوزی و آتش گرفت سیم تیرها و ترانس های برق به خود اختصاص داده است.

سلگی همچنین به گستردی سطح حوادث در سطح شهرگلستان اشاره کرد و اظهار داشت: علاوه‌بر موارد ذکر شده حوادث جاده‌ای، آتش سوزی قطعات خالی شهر و واحدهای آپارتمانی در رتب‌های بعدی مأموریت‌های سازمان آتش‌نشانی شهرگلستان در سال ۹۷ قرار دارند.

وی همچنین به لزوم انجام اقدامات پیشگرانه و آموزشی در سطح شهر اشاره کرد و گفت: در طول سال جاری این سازمان اقدامات قابل قبولی نیز در راستای پیشگیری از حوادث مختلف در سطح شهرگلستان اجرا کرد که از جمله آن‌ها می توان به کلاس‌های آموزشی برگزار شده اشاره کرد.

رئیس سازمان آتش‌نشانی شهرگلستان درپایان باتوجه به اهمیت برگزاری دوره‌های آموزشی ایمنی و پیشگیرانه در شهرگلستان، خاطرنشان کرد: سالانه تعداد بی‌شماری مدرسه تحت آموزش‌‌های سازمان آتش‌‌نشانی قرار می ‌گیرند که مدارس گلستان نیز از این قاعده مستثنی نمی باشند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.