شهردار شهرگلستان:

بیش از هزار تن پسماند ساختمانی از سطح شهر جمع آوری شده است

شهردار شهرگلستان گفت: با وجود ممنوعیت تخلیه نخاله‌های ساختمانی در طول دو ماه گذشته بیش از ۱۰۰۰ تن پسماند ساختمانی از حاشیه معابر شهرگلستان جمع آوری شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، رحیم پرچگانی شهردار شهرگلستان با اشاره به وضعیت بد تولید نخاله‌های ساختمانی در سطح شهر، عنوان داشت: تاکنون بیش از ۱۰۰۰ تن نخاله ساختمانی از حاشیه معابر سطح شهرگلستان جمع‌آوری شده است.

وی در ادامه با تشریح جزئیات نخاله‌های ساختمانی جمع آوری شده، تصریح کرد: بالغ بر ۱۴۰۰ تن نخاله و پسماند ساختمانی از سطح شهر در طول دو ماه أخیر جمع‌آوری شده است و این درحالی است که تخلیه نخاله‌های ساختمانی در اکثر این نقاط غیرمجاز و ممنوع می باشد.

پرچگانی در رابطه با تاثیرات منفی تخلیه نخاله‌های ساختمانی در سطح شهر، اذعان داشت: تخلیه پسماندهای ساختمانی در حاشیه معابر شهرگلستان علاوه‌بر اینکه کاری خلاف قانون می باشد باعث آلودگی‌های زیست محیطی و زشت شدن منظر شهری می گردد.

وی درپایان باتوجه به اینکه جمع‌آوری حجم بالایی از نخاله‌های ساختمانی که در طول دو ماه أخیر از حاشیه فضاهای شهری و مناطق مسکونی جمع آوری شده است، خاطرنشان کرد: تمام نخاله‌های ساختمانی جمع‌آوری شده از سطح شهر به منطقه معدن زباله شهرگلستان منتقل شده است.

درپایان لازم به ذکر است که اغلب این مناطقی که دارای زباله‌های ساختمانی در آن تخلیه می شوند دارای تابلوهای تخلیه زباله ممنوع می باشند یا اینکه در کنار منازل مسکونی بوده و به روشنی ممنوعیت این موضوع مشخص است اما بازهم با این وجود عده‌ای پسماندهای ساختمانی خود را در این نقاط تخلیه می کنند که همین امر لزوم برخورد با چنین افرادی را تشدید می کند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.