فرمانده نیروی انتظامی بهارستان:

بیش از ده کیلو مواد مخدر شیشه در بهارستان کشف گردید

فرمانده نیروی انتظامی بهارستان گفت: درپی دستگیری ۳ نفر در شهرستان بهارستان بیش از ده کیلو مواد مخدر شیشه کشف و ضبط گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، نجات‌الله چنگیزخانی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بهارستان در جمع خبرنگاران با اشاره به اقدامات پلیس در راستای مبارزه با مواد مخدر، عنوان داشت: توزیع‌کنندگان مواد مخدر شیشه در شهرستان بهارستان شناسایی و دستگیر شدند.

وی در ادامه باتاکید بر جزئیات دستگیری این افراد در شهرستان بهارستان، تشریح کرد: بالغ بر ۱۱ کیلو و ۶۷۵ گرم مواد روانگردان شیشه در سطح شهرستان کشف گردید و ۳ نفر نیز در این زمینه توسط نیروی انتظامی بهارستان دستگیر شدند.

چنگیزخانی در رابطه با اقدامات صورت گرفته در طول پرونده مذکور توسط پلیس بهارستان، اظهار داشت: به دنبال دریافت اخبار و اطلاعاتی در خصوص حمل مواد روانگردان شیشه توسط افرادی سابقه‌دار در سطح شهرستان بهارستان، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

وی همچنین با بیان اینکه عملکرد نیروی انتظامی شهرستان بهارستان در دستگیری این افراد قابل قبول و خوب می باشد، تصریح کرد: مأ موران پلیس مبارزه با مواد مخدر با اقدامات اطلاعاتی گسترده موفق به شناسایی خودرو قاچاقچیان شدند که در این رابطه مقدار ۱۱ کیلو ۶۷۵ گرم مواد مخدر از نوع شیشه کشف و ضبط گردید.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به اینکه در برخورد با توزیع‌کنندگان، فروشندگان و قاچاقچیان مواد مخدر هیچگونه تعارفی وجود ندارد، افزود: پرونده افراد دستگیر شده به جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی مربوطه شده است و روند برخورد با اینگونه افراد در سطح شهرستان با جدیت ادامه دارد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.