بخشدار بخش بوستان:

بیشتر کسبه بوستان داوطلبانه کار خود را تعطیل کردند/ مردم در خانه‌هایشان بمانند

بخشدار بخش بوستان گفت: خوشبختانه اغلب کسبه در این بخش داوطلبانه کسب و کار خود را تعطیل کردند و باقی آن‌ها نیز پلمب شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، سیف‌الله علامی بخشدار بخش بوستان با اشاره به لزوم همکاری همگانی در جهت مبارزه با ویروس کرونا، عنوان داشت: از اصناف نسیم شهر که با تعطیلی کسب و کار خود در مسیر سلامت شهروندان گام برداشته‌اند، تشکر و قدردانی می کنم.

وی در ادامه باتاکید بر شرایط تعطیلی واحدهای صنفی در بخش بوستان شهرستان بهارستان، تصریح کرد: خوشبختانه بیشتر کسبه نسیم شهر، با تعطیلی واحد صنفی خود به صورت داوطلبانه ما را در امر پیشگیری از شیوع ویروس کرونا یاری نمودند که این اقدام آنان قابل تقدیر می باشد.

علامی همچنین در رابطه با تلاش‌های صورت گرفته در جهت تعطیلی تمامی اصناف غیر ضروری بخش بوستان، اظهار داشت: برخی از اصناف غیر ضروری نیز به همت شهرداری نسیم شهر، اتاق اصناف شهرستان و نیروی انتظامی بهارستان که در طرح جمع آوری دست فروشان تلاش شبانه روزی داشته‌اند، تعطیل و پلمب شدند.

وی درپایان باتوجه به اهمیت توصیه‌های بهداشتی در شرایط فعلی، خاطرنشان کرد: از تمامی شهروندان بهارستانی می خواهم تا با خانه ماندن از شیوع  این ویروس نحس جلوگیری نمایند و سلامت خود و خانواده‌هایشان را حفظ نمایند.

درپایان لازم به ذکر است که انتظار می رود با تعطیلی اصناف غیرضروری در سطح شهرستان، میزان ترددهای غیرضروری نیز به شکل قابل توجهی کاهش یابد و آمار ابتلا به ویروس کرونا در بهارستان سیر نزولی پیدا کند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.