معاون سیاسی و انتظامی فرماندار بهارستان:

بیانیه رهبر معظم انقلاب در حقیقت نقشه راه پیشرفت کشور است

معاون سیاسی و انتظامی فرماندار بهارستان گفت: بیانیه رهبر معظم انقلاب به عنوان نقشه راه پیشرفت کشور نیازمند توجه ویژه مسئولین و مدیران می باشد و باید به درستی به آن عمل کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، سیدحبیب موسوی معاون سیاسی و انتظامی فرماندار شهرستان بهارستان در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری نشست کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز بهارستان، بیان داشت: بیانیه رهبر معظم انقلاب به عنوان نقشه راه پیشرفت کشور در سال‌های پیش‌رو  می بایست در تمامی جلسات و نشست‌ها مطرح گردد.

وی در رابطه با محتویات بیانیه مقام معظم رهبری، تصریح کرد: بدون تردید این بیانیه حاوی مفاهیم عمیق سیاسی و  فرهنگی، مسیر و اهداف انقلاب اسلامی می باشد که ثمره آن توجه به جوانان به عنوان سرمایه‌های این مملکت است.

موسوی در ادامه با بیان وظایف مسئولین و مدیران در راستای اجرای بیانه مذکور، اظهار داشت: ضرورت دارد تمامی مدیران با انجام اقدامات موثر و عملی، امید و نشاط را در فضای جامعه تقویت نمایند و زمینه‌های یأس و ناامیدی را با تلاش شبانه روزی و کار جهادی از میان بردارند.

وی باتاکید بر اینکه  رهبر معظم انقلابجوانان را به آماده کردن خود برای به‌دوش گرفتن بار ادامه این راه و زمامداری امور کشور در بخش‌های گوناگون فراخوانده و از برآورده شدن امید‌ها در این‌باره سخن گفته‌اند، تبیین کرد: باید توجه داشته باشیم که رهبر انقلاب این بار به ذکر مسئولیت‌های اجتماعی این نسل در حال و آینده اکتفا نکرده و آنان را در جایگاه زمامداران و متولیان امور نشانده و وظایف آن‌ها را برشمرده‌اند  که مسئولین و خود جوانان می بایست نسبت به این امر عنایت کافی داشته باشند.

معاون سیاسی و انتظامی فرماندار شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به اهمیت توجه مسئولین به چنین بیانیه مهمی، خاطرنشان کرد: توجه مسئولان به این بیانیه مهم و راهبردی می تواند مسیر موفقیت‌های نظام اسلامی در دهه پنجم انقلاب را به درستی ترسیم کند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.