بکارگیری از ظرفیت بانوان جهت کارآفرینی در بهارستان

سرپرست فرمانداری بهارستان بر استفاده از تجربیات بانوان کارآفرین برای توانمند سازی زنان سرپرست خانوار تاکید کرد .

به گزارش بهارستانه، هادی تمهیدی سرپرست فرمانداری بهارستان  در نشست با مسئولان امور بانوان ادارات و جمعی از حافظین قرآن، بانوان کار آفرین و نخبه شهرستان که در محل فرمانداری برگزار شد، با تبریک ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار گفت: کادر درمان و به ویژه پرستاران به عنوان سربازان خط مقدم از روز های آغاز شیوع ویروس کرونا تاکنون با از خود گذشتگی و ایثاردر راه خدمت به هموطنان خود و درمان بیماران کرونایی زحمات زیادی کشیده اند و امیدواریم مردم عزیزمان با رعایت دستورالعملهای بهداشتی و پرهیز از برگزاری دورهمی بویژه در شب یلدا زحمات این عزیزان را هدر ندهند.

وی با اشاره به شأن و منزلت زن در خانواده و جامعه تصریح کرد: زنان ایرانی با عزم و اراده قابل تحسین، در کنار وظایف مادری و اداره خانواده دوشادوش مردان در حال فعالیت و تلاش هستند .

سرپرست فرمانداری بهارستان اظهار داشت: یکی از راه های حمایت از جامعه زنان ، استفاده از تجربیات بانوان کار آفرین در جهت توانمند سازی زنان سرپرست خانوار است.

وی با بیان اینکه شناسایی آسیب ها در حوزه بانوان و خانواده لازمه برنامه ریزی برای مدیریت و مهار آسیب می باشد خاطر نشان کرد: دانشگاه ها، آموزش و پرورش ،نیروی انتظامی حوزه های علمیه و … باید ضمن برآورد و احصاء آسیبهای حوزه زنان راههای کنترل و مهار آنرا پیشنهاد داده و پیگیری نمایند.

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.