شهردار شهرصالحیه:

بوستان نهج البلاغه در هفته دولت تکمیل و افتتاح می شود

شهردار شهرصالحیه گفت: فاز دوم بوستان نهج البلاغه در هفته دولت تکمیل و پروسه افتتاح و بهره برداری از این بوستان 100 هزار متری به پایان می رسد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، علیرضا قربانی شهردار شهرصالحیه باتاکید بر اهمیت تبدیل تهدیدها به فرصت، اذعان داشت: عوارض مخرب رودخانه معروف سیاب در هفته دولت به پایان می رسد و بوستان ۱۰۰ هزار متری نهج البلاغه پس از افتتاح فاز دوم به بهره برداری نهایی رسیده و افتتاح می شود.

وی در ادامه با بیان اینکه رودخانه سیاه آب در گشذته مشکلاتی را برای شهروندان شهرصالحیه ایجاد کرده بود، تبیین کرد: این رودخانه به طول ۲۲۰۰ متر شهروندان را از تمام حقوق زیستی خود غافل نموده بود.

قربانی در رابطه با شرایط ایجاد شده به وسیله رودخانه سیاه آب در شهرصالحیه، گفت: این عارضه بزرگ زیستی شمال تا جنوب شهر را از خیابان کشوری تا انتهای سی متری ولیعصر (عج) در برگرفته و هویتی ناپسند را متوجه شهرواندان این شهر می نمود.

وی همچنین با تشریح تلاش و اقدامات شبانه روزی و پنج ساله شهرداری و حمایت اساسی رئیس و اعضای شورای اسلامی شهرصالحیه، تبیین کرد: ساماندهی رودخانه سیاب فرصتی مهم برای توسعه عرصه‌های تفرجگاهی در سطح شهر و شهرستان به شمار می رود.

شهردار شهرصالحیه درپایان با تشریح جزئیات اجرای پروژه بوستان نهج البلاغه، افزود: احداث این بوستان در سه فاز کلید خورد که در گام نخست از ناحیه خیابان شهید کشوری حد فاصل بهارستان یکم تا دهم به طول ۴۵۰ متر و به مساحت ۲۵ هزار متر مربع در هفته دولت ۹۶ به دستان مولاوردی معاون وقت رئیس جمهور و چاوشی معاون وقت استاندار تهران افتتاح شد و فاز سوم با ۱۰ هزار مترمربع فضای ورزشی به طول ۱۱۰۰ متر و در مساحت ۵۵ هزار متر مربع شامل دو زمین چمن مصنوعی، محوطه بازی کودکان، محوطه والیبال، بسکتبال، تنیس و ورزش صبحگاهی با حضور امامی‌امین معاون استاندار تهران مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

 

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.