بودجه ۱۴۰۰ شهرداری پرند تصویب شد

لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ شهرداری پرند در جلسه رسمی شورای اسلامی شهر با حضور شهردار، کلیه اعضای شورای اسلامی و معاونین شهرداری به تصویب نمایندگان مردم در شورای اسلامی شهر رسید.

به گزارش بهارستانه، جلسه شورای اسلامی شهر پرند صبح  پیرامون تصمیم گیری نهایی درباره لایحه بودجه شهرداری برگزار شد.

آریا خانی رئیس شورای اسلامی شهر پرند.، گفت: رویکرد مدیریت شهری پرند در بودجه سال ۱۴۰۰، رویکردی جامع است و سعی کرده ایم تمامی جوانب و نیاز های شهری و اولویت های موجود را بودجه سال آینده در نظر بگیریم.

علیرضا عرب شهردار پرند نیز در این جلسه بیان داشت: بودجه سال ۱۴۰۰ با رویکرد توسعه محور، پس از بررسی های مفصل، تدوین و به شورای اسلامی شهر تقدیم شد.

شهردار پرند افزود: بودجه سال ۱۴۰۰ شهرداری پرند ۳۰۲ میلیارد تومان است که نسبت به سال جاری قریب به ۷۰ درصد رشد داشته است.

عرب ضمن قدردانی از نگاه راهبردی اعضای شورای اسلامی شهر، بیان داشت: امسال با همکاری و همفکری کلیه اعضای محترم شورای اسلامی شهر، مدیریت شهری موفق شد تا گام های بلندی برای توسعه زیرساخت ها و جبران کمبود سرانه ها بردارد و تمام تلاش مان را بکار خواهیم بست تا این روند با شتاب بیشتر در سال ۱۴۰۰ ادامه یابد.

شهردار پرند همچنین به احداث دریاچه مصنوعی اشاره کرد و گفت: مقدمات و مطالعات این پروژه عظیم رو به اتمام است و با چندین سرمایه گذار معتبر جلسات خوبی برگزار شده که پس از فرایند های قانونی و اخذ مصوبات لازم، عملیات احداث دریاچه مصنوعی آغاز می شود.

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.