بودجه سال ۱۴۰۱ شهر پرند تصویب شد

شهردار پرند از تصویب بودجه ۴۷۰ میلیارد تومانی شهر پرند در سال ۱۴۰۱ خبر داد.

به گزارش بهارستانه، حمیدرضا اله یاری شهردار پرند با اعلام تصویب بودجه سال آینده گفت: پس از برگزاری چندین جلسه تخصصی و بررسی های فنی و کارشناسی، لایحه بودجه سال ۱۴۰۱ شهرداری پرند به مبلغ ۴۷۰ میلیارد تومان تقدیم شورای محترم اسلامی شهر گردید و مورد تصویب قرار گرفت.

شهردار پرند با تشریح جزئیات بودجه سال آینده شهرداری، بیان داشت: در بودجه سال جدید ۷۵ درصد از بودجه جهت امور عمرانی اختصاص یافته است و ۲۵ درصد باقی مانده نیز صرف هزینه‌های جاری مانند پرداخت حقوق پرسنل شهرداری و سایر امورات جاری می‌شود.

اله یاری با تاکید بر رویکرد مدیریت شهری بر توسعه متوازن و عادلانه محور در همه مناطق شهر، اظهار کرد: این بودجه مربوط به کل شهر پرند است و باور ما بر این است که در تمامی فازهای شهر پرند از جمله فازهای ۴ تا ۶ که هنوز در حیطه مدیریت شهرداری نیستند، توسعه زیرساخت ها و امکانات را به انجام برسانیم.

شهردار پرند با اشاره به ۱۰ طرح عمرانی تحول آفرین در سال جدید، تصریح کرد: ساخت مجموعه ورزشی المپیک، ساخت پایانه مسافربری برون‌شهری و درون‌شهری، احداث نخستین گرمخانه پرند به همراه ساخت پارک شماره ۲ بانوان پرند و… بخشی از طرح‌هایی است که ان‌شاءالله سال آینده مطابق بودجه اجرا می‌شوند.

اله یاری ساماندهی مشاغل مزاحم معابر اصلی و احداث بازارچه میوه و تره‌بار را از دیگر طرح‌های تعریف شده در برنامه بودجه سال آینده عنوان کرد و افزود: تکمیل ساختمان مرکزی شهرداری و توسعه سرانه‌های ورزشی و تفریحی در قالب چند زمین چمن مصنوعی، سوله چند منظوره و چند پارک محله‌ای در فازهای مسکن مهر از دیگر طرح‌های شهرداری در بودجه سال آینده است.

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.