بهره‌برداری از ۲ هزار کلاس درس در دهه فجر

رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور از اهتمام برای جمع‌آوری تمام کلاس‌های خشتی و گلی خبر داد و گفت: تا دهه فجر ۲ هزار کلاس درس جدید به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش بهارستانه به نقل از فارس، مهراله رخشانی‌مهر رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور با اشاره به وجود مدارس کانکسی، خشتی و گلی و سنگی در کشور، اظهار کرد: طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، از مهر سال ۹۷ تصمیم بر این شد که در گام اول مدارس خشتی و گلی و در گام دوم مدارس سنگی جمع‌آوری شوند که تا مهرماه امسال تمام مدارس خشتی و گلی در کشور به‌ جز استان سیستان بلوچستان جمع‌آوری شد.

وی افزود: تلاش ما بر این است تا تمام کلاس‌های خشتی و گلی استان سیستان و بلوچستان نیز جمع‌آوری شود؛ به‌زودی با جمع‌آوری تمام کلاس‌های خشتی و گلی، جشن خداحافظی با این کلاس‌ها را در استان سیستان و بلوچستان برگزار می‌کنیم.

 رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور گفت: در مهر امسال ۱۰ هزار کلاس درس در سراسر کشور به بهره‌برداری رسید و طبق برنامه‌ریزی انجام‌شده تا دهه فجر امسال ۲ هزار کلاس درس دیگر آماده بهره‌برداری می‌شود.

وی با اشاره به اینکه ۱۳۶ هزار کلاس درس غیراستاندارد در کشور وجود داشت، افزود: از این تعداد ۴۸هزار کلاس درس با هزینه‌ای بالغ‌بر ۷۵۰ میلیارد تومان استانداردسازی شده است.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.