شهردار نسیم شهر:

بهبود وضعیت سرانه‌های حصارک پایین در دستور کار شهرداری قرار دارد

شهردار نسیم شهر گفت: بهبود وضعیت سرانه‌های حصارک پایین با احداث بیمارستان، مجموعه ورزشیو کتابخانه در سال 97 در دستور کار مجموعه مدیریت شهری قرار گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، عباس شوندی شهردار نسیم شهر با اشاره به لزوم بهسازی و بازسازی معابر سطح شهر، بیان داشت: به همین منظور در حدود۷۰ میلیارد ریال اعتبار برای اصلاح و بازسازی معابر نسیم شهر در نظر گرفته شده است.

عباس شوندی با بیان اینکه اصلاح و بازسازی زیر ساخت‌ها و آسفالت شهر درحال انجام می باشد، گفت: در کنار پروژه‌های مهمی که در نسیم شهر اجرا شده به بحث معابر شهری نیز باید توجه ویژه‌ای داشت چراکه نسیم شهر به دلیل برخورداری از زیرساخت قدیمی و عدم آسفالت برخی معابر در این زمینه دارای مشکلاتی است.

وی با تشریح اقدامات مجموعه مدیریت شهری در جهت بهسازی و بازسای معابر سطح شهر، اذعان داشت: از جمله این اقدامات می توان به آسفالت معابر، اصلاح جدول گذاری‌ها و هدایت آب‌های سطحی ناشی از بارندگی‌ها که از دغدغه و مشکلات اصلی مردم نسیم شهر می باشد، اشاره کرد.

شهردار نسیم شهر در ادامه باتاکید بر اهمیت رفع مشکل آب‌های سطحی ناشی از بارندگی‌ها، تبیین کرد: مجموعه مدیریت شهری نسیم شهر برای رفع این مشکل و تکمیل و تسریع در روند اجرای این پروژه اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال برای این رفع این معضل در نظر گرفته است.

وی درپایان به پروژه‌های فرهنگی، بهداشتی و ورزشیدرحال اجرا در سطح شهر نیز اشاره کرد و افزود: باتوجه به سرانه‌های ضعیف منطقه به ویژه حصارک پایین با احداث بیمارستان در رودخانه سالور حدود ۱۹ هکتار زمین در سال ۹۷ آزاد سازی می شود که در این ۱۹ هکتار یک مجموعه ورزشی، زمین چمن، زمین بازی و همچنین ۳ باب کتابخانه احداث خواهد شد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.