رئیس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای اسلامی نسیم شهر:

بهبود عملکرد دوره پنج شورای اسلامی نسیم شهر نسبت به دوره‌های پیشین قابل توجه است

رئیس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای اسلامی نسیم شهر گفت: عملکرد دوره پنج شورای اسلامی نسیم شهر باتوجه به روند اجرای پروژه‌های عمرانی در سطح شهر نسبت به دوره‌های پیشین پیشرفت قابل توجهی داشته است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حسینعلی بابایی رئیس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای اسلامی نسیم شهر با اشاره به روند تکمیل پروژه‌های عمرانی نسیم شهر، اظهار داشت: پروژه‌های عمرانی مجموعه مدیریت شهری در سطح شهر با اعتباری بالغ بر ۶۰ میلیارد تومان در سال جاری اجرا و به بهره‌برداری خواهند رسید.

وی در رابطه با عملکرد و روند کاری شورای اسلامی نسیم شهر، گفت: روند فعالیت‌های شورای اسلامی نسیم شهر در این دوره نسبت به دوره‌های قبل بهبود یافته است و عملکرد این شورا رضایت بخش می باشد.

بابایی در ادامه با تشریح روند اجرای پروژه‌های عمرانی در سطح نسیم شهر، تبیین کرد: درحال حاضر حاشیه رودخانه سالور در حصارک پایین با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد تومان شروع شده که به صورت همزمان عملیات ساخت کانال، جدول گذاری و همچنین تسطیح زمین برای ایجاده فضای سبز درحال اجرا می باشد.

وی همچنین با بیان اینکه شورای اسلامی شهر در قولی که به شهروندان داده است، کوتاهی نخواهد کرد، اذعان داشت: محلات محروم به جهت ایجاد امکانات در اولویت قرار دارند و همچنین حریم رودخانه شادچای در خیرآباد نیز در بین برنامه‌های کاری ایجاد و توسعه فضای سبز دارای الویت می باشد.

رئیس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای اسلامی نسیم شهر درپایان باتوجه به تعداد بالای پروژه‌های درحال اجرا در سطح شهر، خاطرنشان کرد: در بین پروژه‌های درحال اجرا و اجرا شده، بازگشایی رمپ خروجی احمدآباد به آزاد راه تهران – ساوه، احداث کمربندی ۴۵ متری ولایت در میدان امام خامنه‌ای و همچنین احداث زیرگذر روبروی آرامستان باغ بهشت جزو پراهمیت‌ترین پروژه‌ها می باشند.

انتهای پیام/ ع

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.