رئیس اداره ورزش و جوانان بهارستان:

بهارستان کم‌ترین سرانه ورزشی در استان تهران را دارا می باشد

رئیس اداره ورزش و جوانان بهارستان گفت: شهرستان پرجمعیت بهارستان از نظر استانداردهای سرانه ورزشی در پایین‌ترین سطح استان تهران قرار دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حسن داورزنی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بهارستان در جمع خبرنگاران با اشاره به شرایط نامناسب سرانه‌های ورزشی در بهارستان، عنوان داشت: شهرستان ما با جمعیت ۶۰۰ هزار نفری و با ۱۵ صدم متر مربع، کمترین سرانه ورزشی استان تهران را دارا می باشد.

وی در ادامه با بیان شرایط فعالیت‌های ورزشی در سطح شهرستان بهارستان، تشریح کرد: درحال حاضر بالغ بر ۱۱ مجموعه ورزشی دولتی و همچنین ۱۰۰ باشگاه خصوصی در سطح این شهرستان فعال می باشند.

داورزنی به اجرا و تکمیل زمین چمن پنج هزار نفری نسیم شهر در طول سال جاری اشاره کرد و اظهار داشت: با تکمیل پروژه مذکور در نسیم شهر و همچنین زمین چمن مصنوعی شهرک الهیه بخش گلستان و تکمیل استخر ورزشی در شهرستان بهارستان، در حدود ۵ صدم متر مربع به سرانه ورزشی این شهرستان محروم افزوده شد.

وی همچنین با تشریح جزئیات مجموعه چمن مصنوعی الهیه، تبیین کرد: این مجموعه با وسعت ۸۵ هزار متر مربع و با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد تومان با همکاری شهرداری شهرگلستان و اداره کل ورزش و جوانان تجهیز شده است و در اختیار جامعه ورزشی بهارستان قرار گرفته است.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به وجود استعدادهای فراوان ورزشی در این شهرستان، افزود: بهارستان در رشته‌های کشتی، تکواندو، کاراته، ووشو و بوکس بیشترین مدال آور و ملی پوش را دارد و در رشته‌های بسکتبال، فوتبال، فوتسال، والیبال و رزمی یکی از مستعدترین نقاط در سطح استان تهران به حساب می آید که این موضوع با عنایت به فعالیت بیش از ۱۰۰ هزار ورزشکار زن و مرد در این شهرستان به خوبی قابل درک می باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.