امام جمعه بخش گلستان:

بهارستان محرومترین شهرستان استان تهران است/ مسئولان با روحیه جهادی باید وارد میدان شوند

امام جمعه بخش گلستان گفت: علی‌رغم اقدامات خوب مسئولان، بهارستان محرومترین شهرستان استان به شمار می رود و رفع این محرومیت نیازمند اقدام جهادی با هدف خدمت به مردم از سوی مسئولان بهارستانی می باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حجت الاسلام والمسلمین محمود نورپور امام جمعه بخش گلستان در خطبه‌های نماز جمعه خود با اشاره به آثار و تبعات تقوا، بیان داشت: هدایت انسان، تشخیص حق از باطل، بهره مندی واقعی از سفره حق تعالی و آمرزش گناهان و… همگی در گرو داشتن تقوای اولیه به شمار می رود.

وی باتاکید بر تاثیر گناه در جامعه و اثرات منفی آن، تشریح کرد: ما معتقدیم که اگر بهترین امکانات فراهم شود و بهترین اقتصاد دانان طرح‌های اقتصادی خود را عملی کنند اما ریشه گناه از جامعه برچیده نشود بازهم مشکلات جامعه ادامه‌دار خواهد بود.

حجت الاسلام والمسلمین نورپور در ادامه با تبریک روز خبرنگار، اظهار داشت: از زحمات طاقت فرسای اصحاب رسانه در سطح شهرستان بهارستان تقدیر و تشکر می نماییم و می دانیم که نقش این قشر در جامعه امروز تا چه اندازه پراهمیت و حیاتی می باشد.

وی همچنین به تاکید اسلام به مسئله ازدواج اشاره کرد و عنوان داشت: اسلام به ازدواج به موقع، درست، بدون تجملات و تشریفات تاکید دارد و بنا به فرموده پیامبر اکرم (ص) هیچ مسئله‌ای به اندازه ازدواج مورد توجه در دین اسلام نمی باشد، چراکه با ازدواج انسان نیم دین خود را تکمیل می کند و در این خصوص بانک‌ها، مسئولان و خانواده‌ها وظیفه دارند که مقدمات ازدواج را برای جوانان فراهم نمایند.

امام جمعه بخش گلستان درپایان باتوجه به اینکه شهرستان بهارستان محروم‌ترین شهرستان استان می باشد، افزود: اقدامات خوبی در سطح بهارستان صورت گرفته است اما می طلبد که مسئولان شهرستان با روحیه جهادی و تلاشگر آستین بالا بزنند و با تمام قدرت وارد میدان شوند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.