مدیر شبکه بهداشت و درمان بهارستان:

بهارستان صاحب مقام سوم دو دوره مسابقات ورزشی دانشگاه علوم پزشکی است

مدیر شبکه بهداشت و درمان بهارستان گفت: بانوان شغل در شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان برای دومین بار متوالی در بین سه تیم برتر مسابقات ورزشی دانشگاه علوم پزشکی ایران قرار گرفتند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، دانوش دمیریان مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان با اشاره به اهمیت توجه به ورزش و سلامت در کنار یکدیگر، بیان داشت: بانوان ورزشکار شبکه بهداشت و درمان بهارستان در المپیاد ورزشی کارکنان دانشگاه علوم پزشکی ایران موفق به کسب مقام سوم در رشته طناب کشی شدند.

وی در ادامه باتاکید بر ارزش بالای کسب این مقام توسط بانوان بهارستانی، تبیین کرد: افتخار آفرینی و کسب مقام سوم در دو دوره متوالی توسط تیم ورزشی شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان در مسابقات ورزشی کارکنان دانشگاه مطمئناً لایق تقدیر و نشانه شایستگی بانوان بهارستانی است.

دمیریان در رابطه با شرایط پرسنل ورزشکار شبکه بهداشت و درمان بهارستان پیش از شرکت در این مسابقات، گفت: تیم شبکه بهداشت و درمان شهرستان با کمبود امکانات و بدون تمرین‌های ورزشی، شایستگی خود را در بین تیم‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی ایران به منصه ظهور رساند و این امر معنا بخش تلاش، انگیزه و همت والای پرسنل این شبکه می باشد.

وی همچنین به وجود استعدادهای ورزشی در بین بانوان و دختران بهارستانی اشاره کرد و اذعان داشت: یقین دارم که کسب این مقام ارزشمند به عنوان نقطه عطف و تجلی قدرت واقعی بانوان شبکه بهداشت و درمان بهارستان می باشد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به اهمیت ورزش  و لزوم قرار دادن آن در برنامه روزانه زندگی، افزود: شهروندان شهرستان بهارستان به ویژه کارکنان ادارات می بایست به جهت حفظ سلامت خود و خانواده‌شان ورزش را در برنامه روزمره خود قرار دهند و در طول روز مدت زمانی را به ورزش و انجام حرکات ورزشی به جهت پیشگیری از بیماری‌ها و امراض گوناگون اختصاص دهند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.