رئیس اتحادیه فرش فروشان و بافندگان بهارستان:

بهارستان در رتبه دوم تولید جوراب کشور قرار دارد/ روزانه بیش از ۱۰۰ هزار جفت جوراب در بهارستان تولید می شود

رئیس اتحادیه فرش فروشان و بافندگان بهارستان گفت: واحدهای تولیدی جوراب بافی بهارستان در طول روز بیش از 100 هزار جفت جوراب تولید می کنند و رتبه دوم کشور را در دست دارند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، ناصر ذاکر رئیس اتحادیه فرش فروشان و بافندگان شهرستان بهارستان  با اشاره به تولیدات واحدهای صنفی این اتحادیه، عنوان داشت: در طول روز بالغ بر یکصد هزار جفت جوراب از سوی واحدهای تولیدی اتحادیه فرش فروشان و بافندگان  بهارستان تولید می شود.
وی در ادامه با بیان اینکه تمامی یکصد هزار جفت جوراب تولیدی به بازار فروش عرضه می شود، تصریح کرد: درحال حاضر ۷۱ واحد تولیدی جوراب بافی در سطح شهرستان فعالیت می کند که در حدود ۷۰ تا ۸۰ درصد از نخ مورد نیاز واحدهای تولیدی جوراب بافی بهارستان نخ یک سی اسپان چینی می باشد.

ذاکر در رابطه با شرایط تامین نخ مورد نیاز واحدهای تولیدی جوراب بافی شهرستان بهارستان، بیان داشت: در هر سهمیه بالغ بر ۱۰۶ هزار و ۵۰۰ کیلو نخ دولتی به واحدهای تولیدی جوراب بافی سطح شهرستان داده می شود.

وی همچنین به جزئیات عرضه این نخ‌ها به واحدهای تولیدی جوراب بافی بهارستان اشاره کرد و گفت: در طول یک سال گذشته ۵ حواله نخ با قیمت دولتی به شهرستان بهارستان اختصاص یافته که با قیمت ۲۹۵۰۰ تومان بین جوراب بافان این شهرستان توزیع شد تا چرخ تولید جوراب از کار نیفتد.

رئیس اتحادیه فرش فروشان و بافندگان شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به اینکه در واحدهای تولیدی جوراب شهرستان ۲۱۳ نفر مشغول به کار می باشند، خاطرنشان کرد: روزانه بیش از ۱۰۰ هزار جفت جوراب در بهارستان تولید می شود و این شهرستان رتبه دوم کشور را در تولید جوراب پس از بازار تهران به خود اختصاص داده است.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.