فرماندار شهرستان بهارستان:

بهارستان در استان تهران به عنوان شهرستان ویژه انتخاب شده است

فرماندار شهرستان بهارستان گفت: شهرستان بهارستان توسط دولت در سطح استان تهران به عنوان شهرستان ویژه جهت رفع مشکلات در سال 97 انتخاب شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، بیژن سلیمان‌پور فرماندار شهرستان بهارستان با اشاره به اینکه تخریب دولت باعث ضربه زدن نظام جمهوری اسلامی ایران می شود، تاکید داشت: مردم در انتخابات ۲۹ اردیبهشت سال ۹۶ باردیگر به انتخاب خود به دولت تدبیر و امید رأی دادند.
وی در ادامه انتخابات را بهترین میزان مردم سالاری برشمرد و تبیین کرد: انتخابات بهترین شیوه سنجش رأی و نظر مردم می باشد که انتخابات ریاست جمهوری هر چهار سال یکبار در جمهوری اسلامی ایران برگزار می شود.
سلیمان‌پور با بیان اینکه قرار نیست هر روز در کشور انتخابات برگزار شود، اذعان داشت: دوران انتخابات به پایان رسیده است و الان زمان خدمت و کار می باشد و همه می بایست به رأی مردم تمکین کنند.
وی همچنین با انتقاد نسبت به عده‌ای از افراد که بی‌محابا دولت دوازدهم را تخریب می کنند، تبیین کرد: درست است که انتقاد حق همه است ولی تخریب و سیاه‌نمایی خدمات دولت تدبیر و امید توسط برخی از افراد با نقد درست و منصفانه تفاوت دارد.
فرماندار شهرستان بهارستان باتاکید بر مشکلات موجود در سطح بهارستان، عنوان داشت: شهرستان بهارستان یکی از شهرستان‌هایی می باشد که دولت قصد دارد در سال ۹۷ مشکلات آن را در حوزه‌های مختلف به شکل ویژه‌ای حل نمایند.
وی درپایان باتوجه به انتخاب ۳۳ شهرستان در سطح کشور توسط دولت به منظور رفع مشکلاتشان، افزود: از جمله شهرستان‌هایی که دولت در سطح کشور برای رفع مشکلات با تمام امکانات در دستور کار خود قرار داده است، شهرستان بهارستان می باشد که در استان تهران به عنوان شهرستان ویژه انتخاب شده است.
انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.