بهارستان درحال آماده شدن برای انتخابات اسفندماه است

شهرستان بهارستان به واسطه برگزاری جلسات مستمر در بخش‌های گلستان و بوستان درحال آماده شدن برای انتخابات اسفندماه می باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، نشست کمیته حمل و نقل انتخابات حوزه فرعی بخش گلستان با حضور فاضل نجفی بخشدار این بخش، دهیار روستای امامزاده باقر (ع) و جمعی دیگر از مسئولین شهرستانی در بخش گلستان برگزار گردید.

بنابر این گزارش، نشست مذکور با هدف تامین و هماهنگی خودروهای مورد نیاز در راستای برگزاری انتخابات اسفند ماه و پیش‌بینی تدابیر لازم جهت برگزاری هرچه بهتر این انتخابات در بخش گلستان برگزار شد که تصمیمات مفیدی نیز در طول آن اخذ گردید.

گفتنی است که بخش گلستان شامل شهرهای گلستان، صالحیه و همچنین روستاهای امامزاده باقر (ع) و ریه می باشد و در مجموع ۱۱۴ صندوق اخذ رأی را شامل می شود که باتوجه به پتانسیل و تراکم جمعیت در نقاط مختلف این بخش قرار می گیرند.

همچنین هفتمین نشست امور انتخابات حوزه فرعی بخش بوستان به ریاست سیف‌اله علامی بخشدار بوستان و با حضور مسئولین شهرستانی در این بخش برگزار گردید

بخشدار بخش بوستان در این نشست علاوه‌بر تشریح اهمیت انتخابات پیش‌رو و برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، بیان داشت: انتخابات و مشارکت سیاسی یکی از برکات انقلاب اسلامی می باشد که برای هرچه بیشتر شدن حضور و مشارکت مردم در آن از تمام ظرفیت‌ها استفاده می کنیم.

وی همچنین باتاکید بر لزوم احترام به قانون در انتخابات و عمل کردن به آن، خاطرنشان کرد: بدون شک آگاهی از قوانین انتخابات و اشراف بر وظایف کاری در اولویت عوامل برگزاری انتخابات پیش‌رو قرار دارد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.