رئیس شورای اسلامی بهارستان:

بهارستان درحال آماده‌سازی برای استقبال از بهار است

رئیس شورای اسلامی بهارستان گفت: شهرداری‌ها و شوراهای اسلامی شهرها و روستاها درحال آماده‌سازی شهرستان بهارستان برای استقبال از مسافران نوروزی و فصل بهار می باشند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، میثم بابایی رئیس شورای اسلامی شهرستان بهارستان در رابطه با اجرای طرح استقبال از بهار در شهرستان، گفت: مدیریت شهری و شورای اسلامی شهرها و روستاهای شهرستان بهارستان با نصب علائم راهنمایی و رانندگی، پاکسازی، روشنایی و نظافت خیابان‌ها، هرس درختان، گل کاری و درخت کاری، رنگ آمیزی جداول و مبلمان شهری، لایروبی انهار و همچنین زیباسازی معابر درحال آماده سازی بهارستان برای استقبال از مسافران نوروزی و فصل بهار می باشند.

وی در ادامه با بیان اینکه اقدامات فراوانی در طرح استقبال از بهار در شهرستان بهارستان درحال انجام است، تشریح کرد: از جمله این اقدامات می توان به برگزاری نمایشگاه‌های عرضه کالای بهاره، آمادگی عوامل و خودروهای تاکسیرانی، آتش نشانی، کاشت نهال در مناطق مختلف شهری و روستایی و توزیع رایگان به شهروندان اشاره نمود.

بابایی باتاکید بر انجام پیش بینی‌های لازم جهت اسکان مسافران نوروزی، گفت: هماهنگی برای استفاده از ظرفیت برخی مدارس با هماهنگی آموزش و پرورش برای اسکان مسافران نوروزی همچنین کنترل رستوران‌ها و سوپرمارکت‌ها جزو مهم‌ترین برنامه‌های بهارستان در این زمینه می باشد.

وی با ابراز امیدواری از ایجاد سفر و لحظاتی خوش برای مسافران و شهروندان بهارستانی، اذعان داشت: اطلاع رسانی از نقاط اسکان و جاذبه‌های گردشگری شهرستان بهارستان با همکاری نهادهای مرتبط برای پشتیبانی و پذیرایی از مسافران نوروزی درحال انجام می باشد.

رئیس شورای اسلامی شهرستان بهارستان درایان با تشکر از زحمات یکساله اعضای شوراهای اسلامی شهرهای گلستان، نسیم شهر و صالحیه و روستاهای امامزاده باقر(ع)، ریه، همدانک، اورین و خیرآباد پایین ، خاطرنشان کرد: قانون‌مداری، تعامل، وحدت و همدلی، برنامه‌ریزی و نظارت و اتخاذ تصمیمات صحیح برای افزایش کارکرد و پیشبرد امور مدیریت شهری و آبادانی بهارستان و رفع نیازهای شهروندان جزو الویت‌ها می باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.