بخشدار بخش گلستان:

بهارستان جزو تولید کننده‌های برتر کیف و کفش استان تهران است/ محصولات بهارستانی به ترکیه و عراق صادر می شوند

بخشدار بخش گلستان گفت: شرایط تولیدکننده‌های کیف و کفش در شهرستان بهارستان بسیار خوب می باشد و محصولات آن‌ها به کشورهای همسایه صادر می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، رضا طاهرخانی بخشدار بخش گلستان با اشاره به فعالیت شهرستان بهارستان در حوزه تولید کیف و کفش، عنوان داشت: درحال حاضر تولیدات کفش بهارستان به دو کشور عراق و ترکیه صادر می شود که نشان از کیفیت بالای تولیدات این شهرستان دارد.

وی در ادامه باتاکید بر شرایط خوب و قابل قبول تولیدکننده‌های کیف و کفش فعال در بهارستان، تصریح کرد: امروز شهرستان بهارستان جزو تولیدکننده‌های بزرگ کیف و کفش در سطح استان تهران به حساب می آید و واحدهای تولیدی زیاد و باکیفیتی در این شهرستان در حوزه مذکور فعالیت دارند.

طاهرخانی در رابطه با جزئیات سطح فعالیت تولیدی‌های کیف و کفش در شهرستان بهارستان، اظهار داشت: هم اکنون بالغ بر ۶۰۰ واحد تولیدی کفش در شهرستان فعالیت دارند که روزانه بیش از ۸ هزار جفت کفش تولید می کنند که آمار قابل توجهی به شمار می رود.

وی همچنین به اهمیت رسیدگی و همکاری مسئولین با این واحدهای تولیدی در راستای گسترش فعالیت‌های این حوزه اشاره کرد و گفت: در همین راستا فاز اول بازار فروش کفش شهرستان بهارستان در محله باغ مهندس بخش گلستان شکل گرفته است و ما سعی داریم با رفع موانع این بازار را به عنوان یکی از برندهای این شهرستان توسعه دهیم.

بخشدار بخش گلستان درپایان باتوجه به سطح بالای فعالیت بازار فروش کفش بهارستان، خاطرنشان کرد: تنها در بازار کفش امام علی (ع) بهارستان درحال حاضر حدود ۲۰۰ واحد تولیدی و فروشگاه فعالیت می کنند که به زودی تابلوی این بازار نیز نصب خواهد شد تا رسمیت بیشتری به خود ببیند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.