فرماندار شهرستان بهارستان:

بهارستان از معضل بزرگی به نام ساخت و ساز غیرمجاز رنج می برد

فرماندار شهرستان بهارستان گفت: بهارستان از معضل بزرگی به نام ساخت و ساز غیرمجاز رنج می برد که سلامت شهروندان را مورد هدف قرار داده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، نشست ستاد ساماندهی، پیشگیری و مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز با حضور مجتبی خانجانی فرماندار بهارستان، بخشداران بخش‌های بوستان و گلستان، شهرداران و اعضای شوراهای اسلامی شهر و جمعی دیگر از مسئولین شهرستانی در سالن اجتماعات پیامبر اعظم (ص) فرمانداری بهارستان برگزار گردید.

فرماندار بهارستان در این نشستت با تسلیت شهادت شهید قاسم سلیمانی، بیان داشت: شهید سلیمانی سرباز بی‌ادعای ولایت و فرمانده رشید و دلاور اسلام و سردار افتخار آفرین جبهه مقاومت بود که پس از سال‌ها مجاهدت و عمری پیکار شجاعانه در دفاع از حریم اسلام و ایران، درپی اقدام جنایتکارانه رژیم تروریست آمریکا، به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

وی در ادامه با بیان اینکه بهارستان از مشکل و معضل بزرگی به نام ساخت و ساز غیرمجاز رنج می برد، تصریح کرد: ساخت و سازهای غیرمجازی که در سطح شهرستان انجام می شود سلامت مردم و شهروندان را مورد هدف قرار داده است.

خانجانی در رابطه با تخلفاتی که در ساخت و ساز غیرمجاز صورت می گیرد، اظهار داشت: ساخت و ساز غیرمجاز یعنی حق آب، برق و دیگر خدماتی که قرار است به تعداد محدود ارائه شود به تعداد نامحدودی ارائه می شود.

وی همچنین باتاکید بر اینکه شهرهای شهرستان بهارستان تعداد زیادی خودرو در معابر و خیابان‌های ایجاد مزاحمت می کنند، گفت: در صورت وقوع حادثه در این شرایط، خدمات‌رسانی خدمات دهی بسیار ضعیف خواهد بود و این ناشی از تامین پارکینگ و عدم پارکینگ عمومی در سطح شهرها می باشد.

فرماندار شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به اینکه ساخت و ساز غیرمجاز تیر مستقیم به سلامت مردم می باشد، افزود: علی‌رغم توسعه فضای مسکونی متاسفانه زیرساخت‌های بهداشتی، درمانی، فرهنگی، ورزشی، آموزشی، خدماتی و… توسعه نیافته است.

لازم به ذکر است که درپایان نشست ستاد ساماندهی، پیشگیری و مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز هریک از حاضرین نظرات و پیشنهادات خود را پیرامون رفع این مشکل ارائه کردند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.