رئیس اتحادیه مشاوران املاک بهارستان:

بنگاه‌های مسکن غیرمجاز به زودی در بهارستان پلمپ می شوند

رئیس اتحادیه مشاوران املاک بهارستان گفت: بنگاه‌های مسکن بدون مجوز در شهرستان بهارستان شناسایی شده‌اند و به زودی مورد برخورد قانونی قرار می گیرند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حبیب رضایی رئیس اتحادیه مشاوران املاک شهرستان بهارستان با اشاره به فعالیت برخی بنگاه‌های مسکن غیرمجاز در سطح شهرستان، بیان داشت: درحال حاضر بیش از ۳۰۰ بنگاه مسکن غیرمجاز در بهارستان شناسایی شده است.

وی در ادامه با بیان اینکه با بنگاه‌های مسکن غیرمجاز برخورد قانونی صوررت خواهد گرفت، تبیین کرد: هیچ یک از ۳۰۰ مشاور املاک شناسایی شده مجوز فعالیت در شهرستان بهارستان را ندارند و به زودی کار پلمپ آن‌ها آغاز می شود، تا از بروز هرگونه تخلف و ایجاد مشکل برای شهروندان بهارستانی جلوگیری شود.

رضایی باتاکید براینکه پروسه برخورد با بنگاه‌های مسکن غیرمجاز در سطح شهرستان پیش از این نیز در جریان بوده است، اذعان داشت: به تازگی در حدود ۱۰۰ واحد صنفی مشاور املاک بدون پروانه کسب در بهارستان توسط اتحادیه مشاوران املاک، شناسایی و پلمپ شده است، که این اقدامات پیش از این نیز در دست اجرا بوده است.

وی همچنین در رابطه با شرایط کلی فعالیت بنگاه‌های مسکن در شهرستان بهارستان، تصریح کرد: درحال حاضر بیش از ۱۶۰۰ مشاور املاک دارای مجوز قانونی و پروانه کسب معتبر در منطقه بهارستان فعالیت دارند، که همگی زیر نظر اتحادیه مشاوران املاک شهرستان می باشند.

رئیس اتحادیه مشاوران املاک شهرستان بهارستان باتوجه به لزوم برخورد با مشاوران املاک بدون مجوز، خاطرنشان کرد: فعالیت مشاوران املاک بدون دارا بودن مجوز قانونی ممکن است به تخلفاتی در این حوزه منجر شود که مطمئناً سبب آسیب دیدن شهروندان بهارستانی می گردد و همین امر لزوم برخورد با این افراد را دو چندان می کند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.