بلاتکلیفی، تنها دستاورد مدیریت دقیقه نودی/ بلیت‌های تهران چگونه فروخته می‌شود؟

علاقمندان به والیبال در سراسر جهان برای تهیه بازی‌های هفته پنجم لیگ ملت‌ها به میزبانی تهران دچار سردرگمی شدند.

به گزارش خبرگزاری فارس، «لیگ ملت‌های والیبال» یکی از رویدادهای مهم سال ۲۰۱۸ والیبال است که در دو گروه مردان و زنان برگزار خواهد شد.

مرحله مقدماتی گروه مردان این رقابت‌ها از چهارم خردادماه شروع می‌شود و تا سوم تیرماه ادامه خواهد داشت که تیم ملی والیبال ایران در هفته پنجم (یکم تا سوم تیرماه) میزبان تیم‌های آلمان، بلغارستان و کره‌جنوبی در تهران است.

تیم‌های فرانسه، ایران، ایتالیا، آرژانتین، چین، برزیل، روسیه، لهستان، صربستان، آمریکا، آلمان و ژاپن ۱۲ تیم اصلی و ثابت برای ۷ سال در گروه مردان لیگ ملت های والیبال هستند و تیم های استرالیا، کره جنوبی، کانادا و بلغارستان در سال ۲۰۱۸ سهمیه حضور در این رقابت ها را دارند.

نتایج تمامی دیدارهای دور مقدماتی لیگ ملت‌های والیبال در یک جدول ثبت می‌شود و در پایان پنج تیم برتر دور مقدماتی به مرحله نهایی این رقابت‌ها صعود می‌کنند که به همراه تیم فرانسه شش تیم مرحله نهایی این مسابقات خواهند بود. مرحله نهایی لیگ ملت‌های والیبال سال ۲۰۱۸ در گروه مردان از ۱۳ تا ۱۷ تیرماه در شهر «لیل» فرانسه برگزار می‌شود.

در صفحه مخصوص لیگ ملت‌های والیبال تمام کشورهایی که در هفته‌های اول تا پنجم میزبان هستند یک سایت را برای فروش بلیت بازی‌ها اعلام کرده‌اند، اما بازهم جای خالی ایران در بین کشورهای میزبان موضوعی است که بی‌اندازه به چشم می‌آید. ایران در هفته پنجم رقابت‌های لیگ ملت‌ها باید در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی میزبان تیم‌های بلغارستان، آلمان و کره‌جنوبی باشد.

به نظر می‌رسد این موضوع کاملاً مربوط به مشکلات داخلی باشد، چون هنوز تکلیف بلیت فروشی به صورت دقیق مشخص نیست؛ از قیمت بلیت‌ها گرفته تا بحث حضور بانوان! به هر حال علاقمندان به والیبال در نقاط مختلف جهان که تصمیم دارند بازی‌هایی که به میزبانی ایران برگزار می‌شود را از نزدیک تماشا کنند هنوز راهی برای تهیه بلیت پیدا نکرده‌اند.

پیش از این هم مشکلاتی در بخش معرفی بازیکنان ایران وجود داشت که میانگین سنی تیم ایران به اشتباه ۱۰۱ سال ذکر شده بود که پس از مدتی اصلاح شد.

انتهای پیام/

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.