امام جمعه بخش گلستان:

بصیرت جوانان نسل سوم و چهارم انقلاب مثال زدنی است

امام جمعه بخش گلستان گفت: جوانان نسل سوم و چهارم انقلاب بصیر می باشند و نیازی به نگرانی در این خصوص نیست.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حجت الاسلام والمسلمین سیدمرتضی صفایی امام جمعه بخش گلستان در خطبه‌های نماز جمعه خود با تبریک سالروز ولادت حضرت زهرا (س)، بیان داشت: بهترین الگو برای بانوان، حضرت زهرا (س) می باسد و نباید از زنان غربی الگو گرفت و فریب آزادی ظاهری آنان را خورد.

وی با بیان اینکه مردم نباید نسبت به محیط زیست خود بی‌توجه باشند، تشریح کرد: خانواده‌ها زمانی که در تعطیلات نوروزی به طبیعت می روند به فرزندان خود اجازه ندهند تا به درختان آسیب برسانند و سعی کنند از همان کودکی فرهنگ حفاظت از محیط زیست و درختان را در بین آن‌ها نهادینه نمایند.

حجت الاسلام والمسلمین صفایی همچنین  به سخنان رهبر معظم انقلاب مبنی براینکه “نسل سوم و چهارم انقلاب بصیر می باشند” اشاره کرد و گفت: بصیرت نسل‌های انقلاب بسیار مهم بوده و نسل‌های سوم و چهار به خوبی با حضورشان در عرصه‌های مختلف، بصیر بودن خود را نشان دادند.

وی در رابطه با بحث تشکیل قرارگاه‌ها در سراسر کشور، اذعان داشت: تشکیل این قرارگاه‌ها بسیار حائز اهمیت و مورد تاکید رهبر معظم انقلاب می باشد که ما نیز تشکی قرارگاه‌ها را در شهرستان بهارستان آغاز کرده‌ایم.

امام جمعه بخش گلستان با اشاره به اهمیت موضوع مطالبه‌گری مردم، تشریح کرد: روز شنبه مراسمی در مسجد جوادالائمه شهرگلستان برگزار می گردد که شهروندان و به‌ویژه جوانانی کهدقصد مطالبه‌گری از مسؤولان را دارند نیز در این مراسم حاضر می شوند.

وی درپایان به شرایط نامناسب آزادی زنان در کشورهای غربی اشاره کرد و افزود: استفاده ابزاری از زنان با نام آزادی در کشورهایی نظیر آمریکا و فرانسه به خوبی برای جهانیان روشن است.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.