بسته شدن چند مدرسه در سان فرانسیسکو به دلیل حضور یک فرد تیرانداز

به دنبال انتشار خبری مبنی بر حضور یک فرد تیرانداز در دبیرستان «بالبوا» در سان فرانسیسکو، پلیس آمریکا ضمن حضور در این مدرسه، دستور بسته شدن چند مدرسه همجوار را داده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه به نقل از خبرگزاری فارس، رسانه‌ها در دو خبر مجزا از حضور یک فرد مسلح در دبیرستانی در شهر سان فرانسیسکو در آمریکا از یک سو و همچنین تیراندازی در یک مرکز خرید در تورنتو کانادا خبر داده‌اند.

در خبر اولی که برخی رسانه‌های غربی بامداد جمعه به وقت تهران مخابره کردند، خبری فوری و کوتاه از تیراندازی در یک مرکز خرید در شهر «تورنتو» در کانادا مخابره شد؛ خبری که تا لحظه تنظیم این خبر (۰۰:۲۷ بامداد) جزئیات بیشتری از آن مخابره نشده است.

تقریبا همزمان با این خبر، از آمریکا و شهر سان فرانسیسکو خبری مبنی بر حضور یک «فرد تیرانداز» در دبیرستان «بالبوا» مخابره شد.

بنا بر گزارش برخی رسانه‌های محلی در آمریکا، نیروهای پلیس بعد از اطلاع از حضور این فرد تیرانداز، در مدرسه حضور یافته‌اند و برای حفظ تدابیر امنیتی، چند مدرسه در این شهر را تعطیل کردند.

هنوز گزارشی درباره تلفات احتمالی ناشی از حضور فرد تیرانداز در دبیرستان بالبوا مخابره نشده و مسئولان این دبیرستان هم در توئیتی کوتاه اعلام کردند که حال دانش آموزان خوب است.

پلیس سان فرانسیسکو با گذشت دقایقی بعد از انتشار خبرهای اولیه درباره حضور فرد تیرانداز در دبیرستان مذکور اعلام کرد، دو نفر را بازتیراندازداشت کرده و یک اسلحه هم پیدا شده است.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.