رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران بهارستان:

بسته‌های معیشتی بین خانواده‌های نیازمند بهارستانی توزیع شد

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران بهارستان گفت: در راستای کمک به خانواده‌های آسیب دیده از کرونا، بسته‌های معیشتی بین خانواده‌های نیازمند بهارستانی توزیع شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، علی محمدی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بهارستان در جمع خبرنگاران باتاکید بر اهمیت اجرای رزمایش همدلی مؤمنانه، بیان داشت: در همین راستا ۲۵ بسته معیشتی بین خانواده‌های جامعه هدف و همچنین خانواده‌های نیازمند توزیع شده است.

وی در ادامه با بیان اینکه ارزش ریال هر بسته شامل ۵ میلیون ریال است، تصریح کرد: بسته‌های معیشتی مذکور شامل اقلام و مایحتاج مورد نیاز هر خانواده‌ نظیر گوشت، مرغ، برنج، روغن، تخم مرغ و … می باشد.

محمدی همچنین در رابطه با جزئیات نحوه توزیع و اهداف اقدام مذکور، اظهار داشت: این ۵ مرحله از توزیع بسته معیشتی می باشد که توسط خیرین جمع آوری و بین خانواده آسیب دیده کرونا توزیع شده است.

وی درپایان باتوجه به اهمیت اجرای این قبیل اقدامات در شهرستانی نظیر بهارستان، خاطرنشان کرد: به دلیل تعطیلی بسیاری از مشاغل در ایام کرونا و همچنین شرایط اقتصادی خانواده‌های بهارستانی اجرای اینگونه طرح‌ها بسیار حائز اهمیت می باشد.

درپایان لازم به ذکر است که تاکنون هزاران بسته حمایتی و معیشتی در سطح شهرستان بهارستان و در بین خانواده‌های واجد شرایط توزیع شده است که این امر بدون تردید بسیار مهم بوده و اقدامی مثبت در سطح شهرستان به حساب می آید.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.