بزرگ‌ترین مرکز بهداشتی و درمانی بهارستان خود فاقد بهداشت است/ نظافت امری غریب در بیمارستان امام حسین (ع)

بیمارستان امام حسین (ع) شهرستان بهارستان که باید استانداردهای بهداشتی خاصی را داشته باشد، این روزها حتی نظافت هم نمی شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، نظافت و رعایت بهداشت در جهان امروز هز جمله عوامل بسیار مهمی به شمار می رود که تمامی افراد باید خانه و جامعه و به طور فردی و جمعی توجه ویژه‌ای به آن داشته باشند به ویژه در مکان‌های که رعایت بهداشت و نظافت حرف اول را می زند.

اما با توجه به موارد ذکر شده در تنها بیمارستان شهرستان بهارستان یعنی بیمارستان امام حسین (ع)، که به نوعی بزرگ‌ترین مرکز بهداشتی و درمانی این شهرستان به حساب می آید موضوع بهداشت و نظافت به کل نادیده گرفته شده است.

گفتنی است که عدم رعایت بهداشت در محیط این بیمارستان باعث شده است تا شهروندان بهارستانی به شدت به این موضوع اعتراض کنند و نارضایتی عمومی نسبت به شرایط فعلی بیمارستان امام حسین (ع) در سطح شهرستان موج می زند.

بدون شک دلایل این امر نیز به خوبی برای همگان روشن می باشد چراکه مردم نمی توانند از محلی خود هیچگونه بهداشت و نظافتی ندارد انتظار ارائه خدمات بهداشتی و سلامت داشته باشند که لازم است تا این شرایط مورد توجه شبکه بهداشت و درمان شهرستان که بارها به برخورد واحدهای تولیدی غیربهداشتی تاکید کرده است قرار بگیرد، چراکه تنها بیمارستان احداث شده توسط این شبکه، خود فاقد بهداشت مورد نیاز برای یک مرکز درمانی است.

درپایان لازم به ذکر است نبود پزشک کافی و همچنین سرعت پایین تحویل دارو به بیماران از جمله دیگر نکاتی است که در این بیمارستان باعث بروز مشکلات عدیده برای شهروندان شده است و مردم دلیل مراجعه خود به این بیمارستان را تنها نداشتن پول کافی برای مراجعه به مراکز خصوصی و همچنین نبود وسیله نقلیه شخصی برای رفتن به دیگر بیمارستان‌های دولتی نقل کرده‌اند؛ حال باید دید آیا مسئولین شهرستانی اقدامی در این راستا انجام خواهند داد یا خیر؟

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.