بزرگداشت هفته وقف در دستور کار مسئولان بهارستانی قرار گرفت

مسئولین بهارستانی طی برگزاری جلسه‌ای، برنامه‌های هفته وقف در شهرستان بهارستان را تدوین و برنامه‌ریزی کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، نشست بزرگداشت هفته وقف با حضور مجتبی خانجانی فرماندار بهارستان، غلامرضا صادقی دادستان شهرستان، حجت الاسلام والمسلمین پیران رئیس اداره اوقاف، ائمه جمعه بخش‌های بوستان و گلستان، بخشداران، شهرداران و جمعی دیگر از مسئولین شهرستانی در بهارستان برگزار گردید.

بنابر این گزارش، نشست مذکور به مناسبت هفته وقف و با هدف تدوین برنامه‌ها و برنامه‌ریزی به جهت گرامیداشت این هفته در اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بهارستان برگزار شد که تصمیمات مثبتی نیز در طول آن اخذ گردید.

همچنین ائمه جمعه بخش‌های بوستان و گلستان در طول نشست نسبت به جایگاه وقف در اسلام و جامعه امروز اشاره نموده و نکاتی را پیرامون این موضوع به حاضرین در جلسه بیان کردند.

در ادامه نیز رئیس اداره اوقاف شهرستان بهارستان گزارشی در خصوص موقوفات سطح شهرستان و وضعیت وقف و فعالیت خیرین در این شهرستان به حاضرین در جلسه ارائه کرد.

گفتنی است که افتتاح برخی پروژه‌های وقف شده توسط خیرین و خمچنین برگزاری مراسم تقدیر و تجلیل از خیرین بهارستانی از جمله برنامه‌هایی بود که در طول نشست مذکور تصویب و برنامه‌ریزی گردید.

لازم به ذکر است که در انتهای نشست بزرگداشت هفته وقف هریک از مسئولین بهارستانی حاضر در جلسه نظرات و پیشنهادات خود را پیرامون موضوع برگزاری جلسه و موضوعات مطرح شده بیان کردند و به بحث و گفت‌وگو پرداختند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.