برگزاری ۳۰ گفتمان دینی همزمان با دهه کرامت در ملایر

مدیر اداره تبلیغات اسلامی ملایر از برگزاری 30 گفتمان دینی همزمان با دهه کرامت در ملایر خبر داد.

به گزارش بهارستانه به نقل از فارس، حجت‌‌الاسلام حسین گروسی در ملایر با اشاره به دهه کرامت و ولادت باسعادت حضرت معصومه(س) و امام رضا(ع) اظهار کرد: همزمان با دهه کرامت برنامه های مختلفی در شهرستان ملایر در حال اجراست.

وی با اشاره به برگزاری جشن‌های دهه کرامت در مساجد، موسسات قرآنی، مراکز عمومی، بقاع متبرکه و هیئات مذهبی اظهار کرد: این جشن‌ها‌‎ به صورت مردمی و با همکاری ادارات و نهادها در حال برگزاری است.

مدیر اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ملایر با بیان اینکه همزمان با دهه کرامت ۱۶۰ مبلغ به مناطق مختلف شهرستان اعزام شده‌اند، برگزاری نماز جماعت، مشاوره، سخنرانی در خصوص کرامات و شخصیت حضرت معصومه(س) و حضرت امام رضا(ع)، برنامه‌های فرهنگی و… را از برنامه‌های این روحانیون در دهه کرامت به مناطق مختلف شهرستان ملایر دانست.

وی از برگزاری ۳۰ گفتمان دینی با موضوع دهه کرامت در این ایام خبر داد و افزود: برپایی ایستگاه‌های صلواتی توسط هیئات مذهبی از دیگر برنامه‌های این ایام در ملایر است.

گروسی همچنین برگزاری یکصد برنامه جشن در مساجد شهرستان، و برنامه جشن ولایت امام رضا(ع) در ۶ مسجد محوری پایگاه طرح سلامت اجتماعی، سرکشی به خانواده شهدا و ایثارگران و … را از دیگر برنامه‌های این ایام در ملایر برشمرد.

وی برگزاری سه کرسی تلاوت قرآن کریم، برپایی همایش سبک زندگی علوی در مساجد طرح سلامت اجتماعی، برگزاری مسابقه کتابخوانی، برگزاری کارگاه آموزشی سبک زندگی اسلامی، جشن در موسسات قرآن و خانه‌های قرآن شهری و روستایی و… را از دیگر برنامه‌های دهه کرامت در ملایر دانشست.

مدیر اداره تبلیغات اسلامی ملایر از برگزاری مسابقه کتابخوانی  در این ایام خبر داد و تهیه و توزیع بروشور با موضوع امام رضا(ع) و حضرت معصومه(س)، ارسال پیامک و… را از دیگر برنامه‌های در حال اجرا در این ایام دانست.

 انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.