برگزاری همایش همسران شاهد وایثارگرشهرستان بهارستان

در نهمین روز از دهه مبارک فجر، همایش همسران شاهد و ایثارگر بهارستان با حضور دکتر ناجی فرماندارشهرستان، خانم نظری مشاور استاندار و مدیر کل امور بانوان استانداری تهران برگزار گردید. به گزارش بهارستانه، این همایش به منظور بزرگداشت سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب با عنوان منزلت زن و انقلاب اسلامی و تجلیل از […]

در نهمین روز از دهه مبارک فجر، همایش همسران شاهد و ایثارگر بهارستان با حضور دکتر ناجی فرماندارشهرستان، خانم نظری مشاور استاندار و مدیر کل امور بانوان استانداری تهران برگزار گردید.

به گزارش بهارستانه، این همایش به منظور بزرگداشت سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب با عنوان منزلت زن و انقلاب اسلامی و تجلیل از همسران شاهد و ایثارگر شهرستان بهارستان به همّت امور بانوان و خانواده فرمانداری و بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان در محل کانون شهید مطهری(ره) گلستان برگزار گردید.

خانم نظری در این همایش با اشاره به آیات و روایات در تبیین مقام و منزلت شهداء گفت: خانواده معظم شهداء بخصوص مادران و همسران شهداء باید قدر و منزلت شهداء و جایگاه خود را بدانند چراکه از جایگاه و منزلت ویژه ای برخوردار هستند.

مدیر کل امور بانوان استانداری در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تجلیل از فعالیت های صورت گرفته در ارتباط با امور بانوان و خانواده در سطح شهرستان از توجه ویژه دکتر ناجی فرماندار شهرستان بهارستان به این حوزه قدر دانی کرد.

منبع: روابط عمومی فرمانداری بهارستان

/پایان خبر/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.