برگزاری همایش مدافعان حریم خانواده در شهرستان بهارستان

همایش عفاف و حجاب با حضور حسن نوروزی، نماینده مردم شهرستان های رباط کریم و بهارستان، فرماندار بهارستان و شهردار نسیم شهر در کنار مزار شهدای مدافع حرم برگزار گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، در ۲۱ تیر ماه که مصادف با روز عفاف و حجاب می باشد در سراسر کشور مراسم ها و همایش هایی برای گرامی داشت این روز و همچنین تکریم جایگاه عفاف و حجاب در خانواده و جامعه برگزار گردید.

DSC_0766

مردم و مسئولین شهرستان عاشورایی بهارستان نیز که همیشه در گرامی داشت چنین روز هایی پیشگام می باشند مراسمی را جهت گرامی داشت این روز در شهر نسیم شهر این شهرستان و با حضور حجت السلام والمسلمین حسن نوروزی، نماینده مردم شهرستان های بهارستان و رباط کریم ، بیژن سلیمان پور، فرماندار شهرستان بهارستان ، جانعلی زاده، شهردار نسیم شهر، حسین حبیبی، جانشین فرمانده سپاه بهارستان و جمعی دیگر از مسئولان و همچنین اعضای شورای شهر برگزار کردند.

DSC_0769

این مراسم ابتدا با هنر نمایی هنرمند مردمی و ارزشی شهرستان بهارستان، مهدی قربانی آغاز شد که وی چند سرود انقلابی را به صورت زنده برای مردم حاضر در مراسم اجرا کرد.

DSC_0764

در ادامه مراسم نماینده مردم شهرستان های بهارستان و رباط کریم، حاج حسن نوروزی برای مردم حاضر و در رابطه با موضوع مراسم سخنرانی کرد؛ وی ضمن اشاره به تاریخچه حجاب و عفاف در اسلام و ایران بیان داشت: حجاب جزو اصول مهم دین است و حفظ و حفاظت از آن وظیفه همه مسلمانان جهان می باشد.

DSC_0797

ناگفته نماند که در این مراسم با شکوه که مورد توجه زیاد مردم قرار گرفته بود بنری تحت عنوان مدافعان حریم خانواده تهیه ششده بود و بانوان بهارستانی و همچنین برخی از مردان آن را به نشانه تایید امضا کردند که متن آن را در زیر می توانید ببینید.

DSC_0789

لازم به ذکر است که در محل برگزاری مراسم ایستگاه هایی هم تعبیه شده بودند که تحت عنوان ایستگاه صلواتی و ایستگاه سلامت و از این قبیل خدمات مختلفی را به مردم شهرستان بهارستان ارائه می نمودند که در نوع خود جالب بودند.

DSC_0784

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.