برگزاری همایش دیابت در شهرستان بهارستان

همایش شهرستانی دیابت در بهارستان با حضور دکتر ناجی فرماندار و رابطین بهداشت ادارات برگزار شد. به گزارش بهارستانه، در این همایش که روز دوشنبه مورخ 4 آذر در محل فرهنگسرای قلم، توسط بسیج جامعه پزشکی شهرستان با همکاری شورای اسلامی نسیم شهر برگزار شد فرماندار شهرستان بهارستان ضمن تبریک پیروزی غرورآفرین دستگاه دیپلماسی کشور […]

همایش شهرستانی دیابت در بهارستان با حضور دکتر ناجی فرماندار و رابطین بهداشت ادارات برگزار شد.

به گزارش بهارستانه، در این همایش که روز دوشنبه مورخ 4 آذر در محل فرهنگسرای قلم، توسط بسیج جامعه پزشکی شهرستان با همکاری شورای اسلامی نسیم شهر برگزار شد فرماندار شهرستان بهارستان ضمن تبریک پیروزی غرورآفرین دستگاه دیپلماسی کشور و سربازان انقلاب در عرصه سیاست خارجی اظهار داشت: توافق دیپلمات های ایرانی در مذاکرات 5 + 1 ژنو، یک پیروزی بزرگ برای ملت ایران است.

وی ادامه داد: بحمدالله در بدو آغاز فعالیت های دولت تدبیر و امید و در راستای مطالبات مردم شریف کشورمان فرزندان انقلاب توانستند ضمن حفظ منافع ملی قدم های موثری در مسیر خدمتگزاری وکسب عزت و افتخار ملی باتوانمندی هرچه بیشتر برداشته و سازمان و ساختار تحریم ها علیه ایران را بشکنند.

نماینده عالی دولت در شهرستان بهارستان افزود:  حوزه های جنگی و سلاح های نظامی حوزه نبرد تلقی نمی شود، بلکه قدرت نرم در راستای گفتمان حوزه های دیپلماسی و سیاست خارجی تدوین و پیگیری می شود.

وی در همایش شهرستانی دیابت اظهار داشت: در عصر حاضر دیابت بیماری قرن حاضر و آثار زندگی و پدیده شهرنشینی و ورود به عرصه مدرنیست می باشد جهت پیشگیری و کنترل ها، تشکل ها و سازمانهای بیماری با شکل دهی و تکوین گروه ها و واحدهای مردمی از جمله ngo مردم نهاد ضروری است تا این تشکل ها بتوانند از بدنه و در لایه های داخلی جامعه فعال شده و با آگاهی دهی به مردم روشهای پیشگیری و آموزش عمومی را بکار گیرند.

منبع:روابط عمومی فرمانداری بهارستان

/پایان خبر/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.