برگزاری مراسم عصر شعر هشت فصل عشق/ مسئولین بهارستانی از خانواده‌های شهدا تقدیر کردند

مراسم عصر شعر هشت فصل عشق در راستای زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و با حضور شاعران بهارستانی و خانواده‌های شهدا در این شهرستان برگزار گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، عصر شعر هشت فصل عشق به مناسبت پاسداشت فداکاری و ایثارگری‌های شهدا و جانبازان هشت سال دفاع مقدس و به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهارستان با همکاری ناحیه مقاومت بسیج سپاه حضرت ابوالفضل (ع) و کانون بسیج هنرمندان شهرستان برگزار گردید.

گفتنی است که این مراسم با حضور غلامرضا آبکار رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهارستان، یدالله سلیمانی فرمانده سپاه شهرستان، قاسم علیزاده‌عطالو و جمعی از شاعران و علاقه‌مندان در محل سالن آمفی تئاتر مجتمع فرهنگی هنری قلم نسیم شهر برگزار شد.

آبکار در رابطه با برگزاری اینگونه برنامه‌ها در سطح شهرستان، عنوان داشت: باتوجه به وظیفه ذاتی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان متولی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، در راستای پاسداشت یاد و خاطره شهدا، جانبازان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس عصر شعر با حضور شعرای شهرستان بهارستان برگزار شد.

وی در ادامه با بیان اینکه رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس بهترین پیروزی‌ها را به دست آوردند، تصریح کرد: رزمندگان با ایمان و تقوا توانستند دشمن را شکست دهند و امروز شاعران این مرز و بوم می بایست با اشعار خود جانفشانی‌ها و رشادت‌های رزمندگان هشت سال دفاع مقدس را به دیگران منتقل نمایند.

همچنین در مراسم برگزار شده شاعرانی نظیر اکرم آقایی، فهیمه اختیاری، ابوالفضل فرهنگی، صمدی، صادق رحمتی و مبینا ابراهیمی نوسروده‌های خود را تقدیم صاحت مقدس شهدای هشت سال دفاع مقدس کردند و با اهدای لوح سپاس و هدیه نقدی از طرف اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهارستان از آن‌ها تقدیر شد.

درپایان لازم به ذکر است که مراسم عصر شعر هشت فصل عشق با حضور سه خانواده معظم شهید حال و هوای دیگری به خود گرفت و درپایان مراسم نیز توسط مسئولین بهارستانی از آن‌ها تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.