برگزاری رزمایش الی بیت المقدس در منطقه عمومی شهرستان بهارستان

رزمایش الی بیت المقدس با حضور دکتر سعید ناجی فرماندار، طاهری معاون سیاسی انتظامی، سرهنگ نیازی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و بسیجیان گردان های حوزه ۲۵۱و۲۳۵ ناحیه بهارستان طی دو روز در نسیم شهر برگزار شد. به گزارش بهارستانه، در این رزمایش که با حضور بسیجیان حوزه های ۲۳۵ ثامن الائمه و ۲۵۱ سیدالشهداء(ع) ناحیه […]

رزمایش الی بیت المقدس با حضور دکتر سعید ناجی فرماندار، طاهری معاون سیاسی انتظامی، سرهنگ نیازی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و بسیجیان گردان های حوزه ۲۵۱و۲۳۵ ناحیه بهارستان طی دو روز در نسیم شهر برگزار شد.

به گزارش بهارستانه، در این رزمایش که با حضور بسیجیان حوزه های ۲۳۵ ثامن الائمه و ۲۵۱ سیدالشهداء(ع) ناحیه بهارستان طی دو روز در نسیم شهر برگزار شد، آموزش پدافند عامل، نحوه جنگ شهری ودفاع از کوی وبرزن در کلاس های تئوری ارائه شد.

در روز دوم این رزمایش، صبحگاه مشترک در حضور فرماندار، معاون سیاسی انتظامی فرماندار و فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بهارستان در دبستان قرآن نسیم شهر انجام شد و فرماندار از رژه بیش از ۸۵۰ بسیجی آماده در میدان صبحگاه سان دیدند.

سرهنگ علی نیازی این رزمایش را نمونه کوچکی از دلیرمردی، ایثارگری و شهامت بسیجیان شهرستان بهارستان دانست و گفت: بسیجیان از این طریق به استکبار جهانی اعلام می کنند که مراقب رفتار وگفتار خود درمقابل جمهوری اسلامی ایران باشند.

بر اساس این گزارش در پایان رزمایش بسیجیان با نحوه اختفاء، استتار و چگونگی جنگ با دشمنبه صورت عملی آشنا شدند.

منبع:روابط عمومی فرمانداری بهارستان

/پایان خبر/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.